Сучасний полотенцесушитель «бронза» водяний — це більше, ніж просто сушарка

Полотенцесушитель — елемент категорії сантехнічних пристроїв, який знаходить широке застосування в складі оснащення ванної кімнати. Це, можна сказати, універсальне пристрій, завдяки якому в приміщенні створюється сприятливий температурно-вологісний режим, плюс є можливість висушувати рушники, використані після прийому водних процедур. Звичайно ж, ефективність роботи пристосування для сушіння рушників безпосередньо характеризується конструктивними особливостями подібних пристроїв. Конструкцій ж таких аксесуарів для ванних кімнат сьогодні пропонується маса. Природним чином підіймається питання вибору, коли мова заходить про застосування, інсталяції, модернізації.

Як вибрати полотенцесушитель водяній

Для обивателя вирішення питання, здається, однозначне — виходячи з ціни. Проте якщо підходити до теми установки приладу більш упереджено, відкриваються ще кілька критеріїв вибору, які, безумовно, слід мати на увазі. Наприклад, як вибрати полотенцесушитель водяній, не маючи уявлення щодо особливостей підключення до мережі для кожного конкретного випадку установки? Сьогодні у продажу є безліч виробів імпортного виробництва — красивих, якісно зроблених, зручних. Між тим, як правило, сполучні патрубки зарубіжних конструкцій за розмірами відрізняються від російського Госту.

Встановити імпортний прилад можна в будь-якому випадку, але доведеться вирішувати проблему сумісності стандартів. Цей момент слід враховувати в процесі вибору. Необхідно перед покупкою попередньо виміряти діаметр посадочних мережевих труб. Вимірювання діаметра труб можна провести звичайною лінійкою, рулеткою (якщо відсутня штангенциркуль), враховуючи при цьому, що отриманий розмір 32 мм — 1 дюйм, 25 мм — ¾ дюйма, 16 мм — ½ дюйма.

Необхідно пам’ятати: підгін імпортного приладу на вітчизняну мережа не повинен супроводжуватися застосуванням перехідників. Не допускається звуження прохідних перерізів при монтажі пристроїв, призначених для сушіння рушників.

Полотенцесушитель в кольорі «бронза»: водяний або електричний?

Конструктивне виконання приладів, що забезпечують сервіс сушіння в умовах ванної кімнати, передбачає створення приладів трьох модифікацій. Вище згадувався водяній варіант, плюс до цього існує електричний, а також комбінований.

Власне, різниці по зовнішньому вигляду для всіх трьох модифікацій практично немає ніякої. Відрізняються прилади лише внутрішнім виконанням, де у випадку з електричним або комбінованим варіантом, впроваджуються електричні тени.

Таким чином, питання покупця: як вибрати полотенцесушитель універсальний, водяний або електричний, вирішується лише з точки зору суто економічної, або експлуатаційної. Припустимо, універсальний варіант, як показує практика, є найбільш дорогим з усіх можливих і відповідно, менш економічним порівняно з двома іншими і, зокрема, з водяним.

Такі деталі інтер’єру ванної кімнати, як полотенцесущители, бувають кольору бронзи, золота, срібного нікелю, старої міді і т.д. Вибір за кольором досить великий, щоб задовольнити сподівання споживача. Фактично, більшість конструкцій виконуються з нержавіючої сталі або латуні, а вже з допомогою технологій формування покриттів створюється та чи інша верхня забарвлення. Так що, коли говорять, наприклад, «полотенцесушитель бронза водяний», звичайно мають на увазі виріб, що володіє бронзовим покриттям, призначене для експлуатації в складі опалювальної мережі.

Високий рівень популярності заслужили хромовані пристрої для сушіння рушників. Бувають у продажу також моделі, покриті емаллю або фарбою, але за ступенем надійності такі вироби явно поступаються тим, що мають хромоване покриття.

Які ще існують критерії вибору рушникосушки водяного?

Звичайно ж, форма — як один з найважливіших елементів. За рахунок певного добору форми, полотенцесушитель водяній здатний не тільки забезпечити високу ефективність сушіння тканини рушники, але також здатний стати цікавою деталлю інтер’єру. Потенційний покупець сьогодні має можливості вибирати:

  • сушители рушників П-образного типу
  • сушители рушників М-образного типу
  • «сходові» варіанти рушникосушок
  • так звані дизайн-радіаторні сушители

Краса форми — це дійсно привертає деталь для багатьох споживачів описуваної сантехніки. Інші продукти можуть бути настільки барвистими зовні, що змушують покупця повністю забути про всіх інших якостях.

Незалежно від дизайну, кожен продукт повинен відповідати вимогам, які пред’являються до сантехніці, що функціонує у складі опалювальної системи, що працює під тиском.

Тому, перш ніж купити гарну конструкцію, слід уважно вивчити технічну документацію, звернути увагу на параметр тиску, що показує, який поріг тисків здатний витримати водяній полтенцесушитель, покритий бронзою. При цьому варто враховувати, як робочий тиск, так і значення тиску, яке відзначалося при гідравлічних випробуваннях приладу.

Полотенцесушитель водяній: ціна

Огляд сучасного ринку подібних виробів дозволяє висувати припущення щодо того, що цінове поле можна умовно розділити на три частини:

  • продукція вартістю від 1 тис. руб. до 2 тис. руб.
  • продукція вартістю від 2 тис. руб. до 3 тис. руб.
  • продукція вартістю понад 3 тис. руб.

Перша частина в основному представлена П-образними конструктивними варіантами і діапазоном розмірів від 500х400 — 1000х600 мм. Друга частина — це вироби М-подібної форми в діапазоні тих же габаритних розмірів, що і для перших сушарок. Нарешті, третя частина представлена радіаторами ексклюзивного дизайну, а також сушарками-сходами.

Як видно з цього поверхневого огляду, потенційний споживач аксесуарів для ванних кімнат володіє широкими можливостями вибору полотенцесушителей для особистих потреб. Цей вибір не обмежується практично нічим. Єдине, що потрібно — бажання і прагнення до досконалості власного комфорту.

© 3159 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.