Світовий дощ

Световой дождь

Скоро знову настануть новорічні свята, і більшість людей починають вже зараз готуватися до них і ставляться до цього ритуалу дуже серйозно. Кожне свято в нашому житті хочеться зробити неповторним і вражаючим, тому жодне урочисте захід не може обійтися без красивих і чарівних вогнів.

В даний час на ринках представлена величезна кількість всіляких яскравих і мерехтливих вогнів, які здатні прикрасити не тільки окрему кімнату, а й весь будинок цілком. Варіантів для освітлення будинку дуже багато, але давайте зупинимо свою увагу на світловому дощі, він в даний час користується великою популярністю і застосовується для декоративного підсвічування будівель або інших об’єктів.

Що ж таке світловий дощ ? Це унікальна система, яка з боку виглядає як гарний різнобарвний миготливий завіса. На англійській мові це вираз вимовляється як «плей лайт », і перекладається як « гра світла ». Такий «дощ » складається з шлейфу, довжина якого досягає двох метрів, а перпендикулярно до нього підвішуються гірлянди в кількості 25 штук. Довжина цих гірлянд може бути 1,5 метра, 3, 6 або навіть 9 метрів, а кількість світлодіодів на них може починатися від 19 штук і закінчуватися 90. Провід на гірлянді можуть бути різних кольорів, як білі, чорні, так і прозорі, а колір самих гірлянд налічує близько 5 кольорів.

Також лампочки можуть бути різної конфігурації і форми. Такі гірлянди відрізняються світловий динамікою і захистом від вологи. Кабель на гірлянді має спеціальні роз’єми, що дозволяє з’єднати воєдино кілька гірлянд. Ця обставина дозволяє створити ефект безперервної світиться стіни. При використанні контролера можна домогтися того, що ця гірлянда може бути схожа на різноколірні біжать іскри. За допомогою такого « дощу » можна змінити не тільки інтенсивність освітлення, а й порядок, і тривалість спалахів світла. Іншими словами, це миготіння називають анімацією світла.

У такої анімації є кілька ефектів, і перший з них- це плавне включення і таке ж плавне вимикання. Може функціонувати у вигляді біжучої хвилі або блимати при різній яскравості та інтенсивності. Спеціальні контролери можна розділити за кількома ознаками : за потужністю, за кількістю каналів і програм, також за ступенем захищеності від вологості і вхідного напруги. Напруга буває тільки двох видів- 24 або 220 вольт. Світовий дощ можна застосовувати як у середині будівлі, так і поза ним. Ця система дозволяє декорувати як плоскі, так і об’ємні предмети, нею можна оформити стелі, колони, вітрини магазинів, вікна та двері.

© 6814 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.