Тепла штукатурка своїми руками : відгуки, властивості, коефіцієнт теплопровідності ; теплоізоляційна штукатурка Юніс Теплон, Термофікс, Умка

теплоизоляционная штукатурка

Штукатурка не тільки приховує різні дефекти поверхні і виконує декоративні функції. Вона може забезпечувати додаткову теплоізоляцію. Її теплоізоляційні властивості залежать від теплопровідності штукатурки, які, в свою чергу, залежать від щільності, хімічного складу, наявності модифікуючих добавок.

Коефіцієнт теплопровідності штукатурки знаходиться в діапазоні від 0,21 до 0,9 Вт / м оС і чим ця величина нижче, тим краще матеріал зберігає тепло в приміщенні. Зазвичай у розчинів, використовуваних для внутрішньої обробки цей показник вищий, ніж у матеріалів, застосовуваних для зовнішніх робіт. Сьогодні практично всі виробники випускають суміші мають поліпшені теплоізоляційні характеристики.

Теплоізолююча штукатурка Теплон : відгуки фахівців, відмінності та переваги

Один з відомих виробників сухих будівельних сумішей компанія UNIS випускає штукатурку гіпсову Теплон, яка має досить низьку теплопровідність рівну 0,23 Вт / м оС. Багато в чому це забезпечується наявністю у складі перліту- речовини, що має низьку щільність і високу пористість. Наявність перліту сприяє зменшенню питомої ваги суміші і як наслідок зменшує навантаження на несучі конструкції.

теплая штукатурка умка

теплоизоляционная штукатурная смесь

теплая штукатурка теплон

Теплон штукатурка володіє і іншими позитивними якостями. Високу механічну міцність і адгезію, Завдяки цьому покриття виходить Безусадочний і в ньому не утворюються тріщини. Міцність зчеплення становить не менше 1,0 кгс / см ?, Що дає можливість нанесення шару товщиною до 70 мм без застосування армуючої сітки.

Матеріал використовується для внутрішніх оздоблювальних робіт. Входить до його складу гіпс, завдяки своїй мелкопористой структурі забезпечує стабілізацію рівня вологості в приміщенні, що сприяє створенню більш здорового мікроклімату. У приміщеннях з помірною вологістю поверхню, вирівняна Теплон, може використовуватися під обклеювання шпалерами або забарвлення. При наявності підвищеної вологості рекомендується облицювання керамічною плиткою з наступною затіркою швів.

Штукатурка утеплююча гіпсова Термофікс, Кнауф, Тепловер, Умка ; їх теплопровідність

Відомий німецький виробник Кнауф випускає теплоизолирующую штукатурку Грюнбанд на цементній основі. Вона має відносно високу теплопровідність (0,35 Вт / м оС), але за рахунок наявності в складі цементно-піщаної суміші її можна застосовувати і для зовнішньої обробки. Крім безусадочность і стійкості до утворення тріщин варто відзначити її гарну паропроникність і морозостійкість.

Теплоізоляційна штукатурка Умка має дуже низьку теплопровідність рівний 0,065 Вт / м оС. За цим показником вона лише трохи поступається світовому рекордсмену теплоізоляційної штукатурці Thermver, у якої цей показник ще нижчий (0,05 Вт / м оС). Це означає, що 2 см такого матеріалу еквівалентні 50 см цегляної кладки.

Настільки ж низькою теплопровідністю володіє і теплоізоляційна штукатурка тепловер, яку виробляє науково-виробниче підприємство « Укрвермікуліт ». До складу суміші входить найближчий родич перліту- вермикуліт. Він і забезпечує низьку теплопровідність і щільність оштукатуреного шару. Покриття має високу водостійкість, що дозволяє використовувати тепловер для зовнішньої обробки і приміщень з підвищеною вологістю.

Тепла штукатурка Термофікс- не зовсім звичайний матеріал. Наявність в його складі спіненого полістиролу забезпечує високі теплоізоляційні властивості. Однак низький вміст в’яжучих речовин (менше 25 %) дозволяють говорити про нього, як про особливе класі утеплювачів. Хоча за технологією нанесення його дуже часто називають штукатуркою. Термофікс не тільки сприяє заощадженню тепла, але і забезпечує хорошу звукоізоляцію.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.