Типи зварювальних апаратів

сварка

Зварювальні роботи здійснюються практично на всіх будівельних майданчиках і заміських ділянках. Установка воріт, робота з арматурою, ремонт кузова автомобіля, спорудження альтанки, мангали- ось далеко не повний перелік робіт з металом, які вимагають застосування зварювальних апаратів.

Найпопулярніші типи зварювальних апаратів- це агрегати, які застосовуються для ручного зварювання з використанням штучного електрода. Ці зварювальні апарати бувають декількох видів : зварювальні інвертори, зварювальні генератори, зварювальні трансформатори. Слід окремо виділити в середовищі зварювальних агрегатів зварювальні напівавтомати, які працюють завдяки технології « дріт в захисному газі ».

Зварювальний інвертор застосовується як джерело живлення для всіх видів зварки плавленням. Перевагами зварювального апарату інверторного типу є його невеликі габарити, економний рівень споживання електроенергії, широкі можливості регулювання сили струму. Безліч додаткових функцій роблять інверторний зварювальний апарат простим для непрофесійного використання в побуті, а якість зварювання- високим. До недоліків слід віднести те, що інвертори, як і інша електроніка, не застосовуються для робіт при високій вологості приміщення, запиленості, при значних скачках температур.

Зварювання з застосуванням плавких електродів, а також з використанням присадного дроту, потребує поділі типів зварювальних агрегатів ступенем автоматизації зварювального процесу.

Зварювальний апарат напівавтомат- має вбудований або виносний механізм, за допомогою якого здійснюється подача дроту. Рух пальника здійснюється в ручному режимі, а горіння і подача дроту- здійснюється автоматично. Напівавтомат незамінний при роботі з тонкими пластинами металу, коли потрібно акуратний, незашлакований шов.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.