Торім стежки або види садових доріжок

садовая дорожка

Садові доріжки- неодмінний елемент садового дизайну. Приступаючи до їх планування, незайвим буде розібратися, чого слід віддати перевагу.

Доріжка- стежка

Вона, звичайно ж, потребують від вас мінімальних витрат. Щоб надалі стежка не перетворилася на колію з застояної водою, її контур вирівнюють, зрізуючи бугри і засипаючи западини. Поверхня зміцнюють, вбиваючи пісок або піщано- гравійну суміш. Для того щоб ваше споруда не « попливло », його по периметру обсаджують почвоудержівающімі рослинами. Такі стежки підійдуть саду з пейзажним стилем ландшафтного дизайну.

Доріжки з насипним підставою

Теж досить дешево обходяться власникам. Після розмітки під основу викопується ложе, глибиною не менше 100 мм, яке ретельно покривається геотекстилем, службовцям перепоною для розвитку бур’янів. Зміцнити бічні сторони доріжки можна, застосувавши бордюрную стрічку.

Отримане русло засипають щебенем або галькові відсівом. Щоб така доріжка виглядала більш декоративно, на її поверхні розміщують окремі фрагменти каменя- плитняка або дерев’яні спіли, просочені від цвілі гарячою оліфою. Слід врахувати, що при всій самобутності, така стежка створює певні труднощі, для руху по ній з вантаженої тачкою, а от купити снегоуборщик для вас ніяких труднощів не складе. Для цього достатньо звернутися на сайт…..

Доріжки з твердим покриттям

Ці капітальні споруди, звичайно, найбільш функціональні, хоча і зажадають від вас значних матеріальних витрат. Підстава для них має бути насипним, з піску або піщано- гравійної суміші. Якщо доріжку хочуть підняти над рівнем землі, то використовують надійно закріплену опалубку з фанери або дощок.

Щоб уникнути розривів в бетоні при експлуатації, бетонну основу доведеться армувати. Найкращого результату можна досягти, використовуючи в якості арматури металевий прут O 5 мм або зварену з нього сітку, з розміром осередків 10-15 см. Щоб арматура розташовувалася в товщі бетону, її укладають, піднявши на уламках цегли. Щоб прискорити роботи з бетонування, досить купити бетонозмішувач або замовити готову бетонну суміш в спеціалізованій організації. Тоді роботи з бетонування доріжок полягатимуть у помірному трамбуванні бетону після його розподілу.

Почекавши, коли підстава застигне, зверху на цементний розчин кріплять тротуарну плитку, бруківку або природний камінь.

Слід простежити, щоб рівень полотна після проведення всіх робіт височів над поверхнею грунту не менше ніж на 30-50 мм, що дозволить уникнути намиву грунту.

© 3378 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.