Торшери Citilux : мистецтво освітлення квартири, поєднання всіляких дизайнерських рішень

Торшеры Citilux

Знайти і вигідно купити торшер в Москві виявилося складніше, ніж думали? Ні відповідних варіантів світильників, які б могли гармонійно вписатися в вашу квартиру ? Хочете щось оригінальне в стилі модерн, але якість багатьох освітлювальних приладів залишає бажати кращого ? Думаєте про покупку звичайного торшера, від якого естетичної цінності нуль ? Ви просто ще не бачили світильники модерн від європейського виробника Citilux !

Якість, оригінальність, доступна ціна

Що найважливіше в освітлювальних приладах ? Для виробника Citilux це :

Висока якість. Продукція проходить суворий відбір безпосередньо на заводі- все датські торшери Citilux відповідають суворим міжнародним стандартам. Світильники ніколи вас не підведуть, прослужать довго ;

Оригінальне виконання. Забудьте все, що ви бачили раніше, адже стильні світильники в скандинавському стилі- це поєднання витончених ліній, футуристичних натяків в окремих елементах і практичність.

Приємні ціни. Так, вас здивує в Москві вартість на освітлювальні прилади. Такі низькі ціни дійсно існують. Виробник пропонує моделі серії ТАНДЕМ на вигідних умовах.

Зрозуміло, що світильники Citilux володіють багатьма перевагами- досить купити і встановити їх в будинку.

Дизайн на 5 +

торшеры ситилюкс

Торшери Citilux немов даний витвори мистецтва- вони гіпнотизують, манять, викликають захоплення. У них немає нічого зайвого- основний і додатковий плафони гармонійно поєднуються. Якщо вас цікавить справжнє диво в області освітлювальних приладів, то Citilux- ваш вірний вибір. Стильні світильники легко впишуться в інтер’єр будь-якої квартири. Через особливості конструкції вони не займають багато місця, а тому їх можна використовувати навіть там, де про вільних квадратних метрах можна тільки мріяти. Одним словом- європейська якість за російським цінами.

Гарантія якості

Виробляти перевіряє світильники модерн відразу по декількох напрямках :

Безпека для користувачів. Електрична складова, максимальна температура нагрівання відкритих ділянок конструкції;

Довговічність. Безвідмовність роботи виявляється в ході тривалих тестів. Покупець може бути впевнений у тому, що його світильники Citilux прослужать тривалий час без поломок ;

Знос механічних деталей. Проводяться серйозні випробування, що дозволяють виявити загальну кількість циклів (вкл / викл), поворотів рухомих елементів.

За результатами досліджень фахівці роблять висновки- чи виставляти в продаж конкретні моделі або ж вони вимагають доопрацювань. Саме тому ви можете купити торшер і забути про те, що з ним коли-небудь можуть виникнути проблеми. На якість дається гарантія.

Дозвольте світлу створити в кімнаті або передпокої створити теплу, затишну і радісну атмосферу. Зробити це дуже просто разом зі світильниками Citilux.

Ви все ще використовуєте старі класичні освітлювальні прилади невідомого виробництва ? Тоді Citilux йде до вас !

© 6808 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.