У скільки обходитися впровадження світлодіодної системи освітлення

светодиодное освещение

У мережі можна без зусиль знайти масу інформації про результати досліджень демонструють наскільки світлодіоди здатні скоротити споживання енергії. Цей аспект широко рекламується в галузі. Але варто зауважити, що існує кардинальна різниця між зовнішнім і внутрішнім світлодіодним освітленням. Це простежується як в плані ефективності, так і в плані економії.

На думку деяких експертів індустрії освітлення, світлодіоди є відмінним способом прикраси фасадів будівель, але вони не здатні підвищити ефективність освітлення в більшості закритих офісних приміщень і комерційних площ.

Можна з повною впевненістю говорити про світлодіодним технології як майбутньому освітлення. Найбільш відоме перевагу і головний аргумент їх прихильників : світлодіоди економлять величезну кількість енергії в порівнянні зі звичайним освітленням. Чи не так?

Ну, це залежить від того, що ми розуміємо під словом « звичайне». Справді, якщо ви заміните у своїй вітальні або в усьому домі лампи розжарювання на світлодіодні світильники, ви скоротите споживання електроенергії приблизно на 80 відсотків. Це дійсно відчутна економія для сімейного бюджету.

Але якщо ви працюєте в комерційному офісній будівлі, ваша економія енергії буде мінімальною. Притому що на модернізацію всієї системи освітлення на такій площі необхідні просто колосальні кошти.

Таким чином, обсяг продажів світлодіодів для побутового користування і зовнішнього освітлення почав стрімко зростати (особливо коли ціна led лампи нарешті була знижена), де вони замінюють різні неефективні технології. У той же час, варто визнати, що традиційне освітлення не збираємося швидко і легко віддати утримувані позиції у величезному секторі комерційного освітлення.

Вітчизняна індустрія комерційного освітлення, можна сказати, перебувати на периферії. У країнах Європи та США цей ринок ділять між собою компанії- гіганти як Філіпс або Siemens Osram і т.д. За кордоном даної тематики присвячені цілі події, наприклад, такі як виставка сучасного освітлення LuxLive в Лондоні. Заходи можуть відвідати всі бажаючі, познайомитися з новинками, поговорити з експертами, що дозволить їм поглянути на ситуацію, що склалася, як з точки зору постачальника, так і з боку користувача.

Іен Трент, старший інженер проекту найбільшого девелопера комерційної нерухомості у Великобританії Land Securities, згоден з думкою, що вартість світлодіодних систем освітлення непомірно висока на даний момент.

Вартість модернізації системи освітлення в офісному центрі, де площа вимірюється тисячами квадратних метрів, буде обчислюватися десятками тисяч доларів. Подібна стаття витрат не по кишені більшості підприємств. Так що тут все не так просто як може здатися на перший погляд.

© 6861 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.