Укладання керамогранітної плитки на дерев’яну підлогу

Укладка керамогранитной плитки на деревянный пол

Всім відомі основні переваги дерев’яних підлог: екологічність та краса поверхні. Завдяки цим якостям натуральна деревина донедавна займала лідируючі позиції на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Проте з часом низька волого-і зносостійкість дерев’яних підлог, а також їх схильність до впливу комах- шкідників привели до зниження рівня їх « конкурентоспроможності». На заміну цьому матеріалу прийшла куди більш надійна кахельна і керамогранітна плитка. Цей матеріал відрізняється такими перевагами, як максимальна міцність, зносостійкість, несприйнятливість до дії вологи і хімічних чистячих речовин. Крім того, підлоги керамогранітна плитка істотно перевершує деревину за таким показником, як розмаїття дизайнерських рішень.

При бажанні ви можете здійснити укладання розглянутого облицювального матеріалу прямо на дерев’яну підлогу, покритий листами ГВЛ, без створення цементно-піщаної стяжки. Для успішного вирішення даної задачі необхідно дотримуватися таку послідовність дій :

перевірка загального стану дерев’яного покриття, із заміною пошкоджених і закріпленням розхитаних ланок ;

настилання гідроізоляційного матеріалу : плівки ПВХ або бітумного руберойду ;

укладка аркушів, створених із спеціального гіпсоволокна (ГВЛ), із закріпленням їх за допомогою саморізів ;

проклеювання листів в місцях стиків (з використанням спеціальної клейкої суміші)

створення довільних вентиляційних отворів ;

грунтовка поверхні за допомогою складу глибокого проникнення;

безпосередня укладання такого матеріалу, як керамогранітна плитка для підлоги. Послідовність виконуваних робіт у даному випадку нічим не відрізняється від традиційної облицювання різних поверхонь. Тільки як клеїть складу необхідно використовувати спеціальний клей для ГВЛ.

Як альтернатива листам з гіпсоволокна можна використовувати гіпсокартон. Головне, вибирати вологостійкий матеріал, що відрізняється максимальною тривалістю терміну служби.

Також важливо пам’ятати про схильність деревини такому руйнівному впливу, як гниття. І щоб уникнути розвитку різного роду грибкових захворювань, необхідно забезпечити цьому матеріалу постійний доступ повітря. Виконати це завдання насправді зовсім не складно. Вам знадобиться всього лише зняти дошки, засипавши керамзит аж до верхньої частини лаг. Потім створений утеплювальні- звукоізоляційний шар знову накривається натуральною деревиною, просоченої спеціальними засобами, призначеними для захисту від комах, вогкості і т. д.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.