Утеплення заміського будинку

утепление

Правильно виконане утеплення дачі дозволить не тільки зменшити витрати на опалення, але і дозволить вам відчувати себе більш затишно і комфортно в заміському житлі.

Утеплення стін будинку буває зовнішнім і внутрішнім. Внутрішнє утеплення стін має ряд недоліків: скорочує обсяг житлової площі приміщення, може посприяти утворенню грибка на внутрішній стороні стіни будинку, її промерзанію.Внешнее утеплення стін таких недоліків не має. Другий спосіб утеплення хороший ще й тим, що захищає фасад будівлі від негативного впливу зовнішнього середовища, тим самим збільшуючи термін його служби. Внутрішнє утеплення застосовується у разі, коли виконати зовнішнє утеплення стін не представляється можливим.

Далеко не кожному по кишені зробити відразу комплексне утеплення заміського будинку, однак це завдання можна вирішити покроково, в кілька етапів. Для початку, необхідно провести утеплення підлоги і стін будинку.

Зовнішнє утеплення стін будинку може бути проведено наступними способами:

• «Вентильований фасад»- утеплювач кріпиться до стіни будинку монтажним кріпленням або монтується на прикріплений до стіни каркас. Потім здійснюється облицювання фасадними матеріалами.

« Колодязна кладка»- утеплювач поміщається всередину захисної конструкції (безпосередньо між стіною будинку і облицювальної стіною).

«Легкий мокрий метод»- утеплювач кріпиться / клеїться до стіни будинку, після чого проводяться штукатурні роботи.

Що стосується утеплення підлог, то воно також може бути вироблено по- різному. Підлоги можуть мати дерев’яну підставу (укладені по лагам) або бетонне (на стяжці). Від способу укладання підлоги залежить вибір матеріалу для його утеплення. Якщо підлога лежить на лагах, утеплювач не несе ніякого навантаження, і, отже, допустимо використання утеплювачів з м’яких матеріалів (кам’яна вата, вата зі скловолокна). Коли підлога Настелені по плиті, утеплювач відчуває тиск підлогового покриття і навантаження від його експлуатації. У цьому випадку застосовуються утеплювачі з жорстких матеріалів (екструдований пінополістирол).

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.