Утеплення зовнішніх стін

утепл

Практично кожен власник приватного будинку задавався питанням утеплення зовнішніх стін. Добре, якщо у вашому будинку товсті дерев’яні стіни- вам може і не знадобитися таке утеплення. Ті ж будинки, які побудовані з цегли, ПГС, шлакоблочного матеріалу, панельного бруса- потребують утеплення зовнішніх стін.

Для того щоб товщина стін вашого будинку повністю відповідала вимогам теплозахисту, доведеться вибрати: зводити дуже товсті монолітні стіни (що, зрозуміло, позначиться на бюджеті вашого будівництва), або зробити їх комбінованими, багатошаровими. Другий варіант не тільки дешевше, але і результативніше першого.

Вирішуючи питання правильного утеплення цегляних стін (так само як і стін з іншого матеріалу), слід знати, що шар утеплювача потрібно розташовувати з зовнішньої сторони будівлі. Чому це принципово ? При розташуванні утеплювача із зовнішнього боку стіни не порушується вологісний і тепловий режими в циркуляції повітря і температури. Коли утеплювач знаходиться із зовнішнього боку стіни, не виникає перешкод для нагрівання повітрям приміщення основного масиву стіни, пар не залишається в стіні, руйнуючи її структуру. Надлишковий обсяг вологи випаровується назовні з прогрітій стіни.

Серед існуючих на сьогоднішній день на ринку будматеріалів утеплювачів фахівці радять мінеральну вату. Цей листовий матеріал добре утримує тепло, він практично не горючий, гігроскопічний, а крім того- не розсипається в пил, як це спостерігається у випадку зі скловатою.

Якщо ви роздумуєте про утеплення стін пінопластом, то вибирайте пінопласт 15-25 марок. Тільки він володіє необхідним рівнем паропроникності. Втім, його механічна міцність залишає бажати кращого.

Залежно від виду утеплювача, його розташовують впритул до стіни, або монтують на спеціальний каркас. Зовнішня сторона обробляється облицювальною цеглою, сайдингову панелями, або оштукатуривается паропроницаемой штукатуркою.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.