Ваша настільна лампа

лампа наст

Настільна лампа служить джерелом локального розсіяного освітлення, яке використовується як доповнення до рівномірного фонового світлу від стельового світильника. Лампа виконує не тільки функцію освітлення приміщення, але і є прекрасним елементом декору кімнати.

Дизайн настільної лампи може бути найрізноманітнішим, особливо якщо зроблена настільна лампа своїми руками. Її зовнішній вигляд в цьому випадку залежить тільки від фантазії автора. В якості підставки і абажура можуть бути використані найрізноманітніші предмети і матеріали. Тут важливо пам’ятати, що ці матеріали не повинні бути пожежонебезпечними і не повинні виділяти в повітря шкідливі речовини при нагріванні. Важливо й те, наскільки гармонійно настільна лампа зможе вписатися в загальний інтер’єр кімнати.

Настільна лампа з абажуром вже багато років є традиційною прикрасою віталень, спалень і робочих кабінетів, створюючи неповторну атмосферу комфорту і затишку. Вибираючи лампу для спальні, віддайте перевагу моделям з оперізувальний абажуром, ніжних відтінків нагадує конструкцію торшера. Вдало виглядатиме лампа довгастої конструкції з кількома невеликими лампами і паперовим абажуром.

Настільна офісна лампа заслуговує особливої уваги. В ідеалі вона повинна не тільки яскраво висвітлювати робочий стіл, але також мати конструкцію, що дозволяє направити промінь світла під потрібним кутом. Зручна лампа, що має замість підстави гвинтовий затиск або кліпсу, так як в цьому випадку їй не загрожує випадкове падіння зі столу. Абажур лампи може забезпечувати як спрямоване освітлення (відкритий в нижній частині), так і створювати додатковий фонове світло (відкритий в нижній і верхній частині). Конструкція лампи, змодельована самостійно або за індивідуальним замовленням, покликана максимально задовольнити запити користувача. Настільна офісна лампа, створена своїми руками, також допоможе вам розбавити одноманітність вашого робочого місця (якщо це не суперечить корпоративному стилю вашої компанії).

© 6794 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.