Вибір і монтаж кухонної витяжки

вытяжка

Ремонт кухні рано чи пізно ставить перед необхідністю покупки витяжки. Вибір витяжки для кухні деякі довіряють професіоналам, хтось порад друзів, ну а ми поговоримо про те, як зробити правильний вибір самостійно.

Один з головних параметрів, орієнтуючись на який потрібно вибирати витяжку,- це її продуктивність (тобто об’єм повітря, який витяжка переробляє за годину). Чим більше розміри вашої кухні, тим вище повинен бути цей показник. Рівень необхідної продуктивності витяжки для вашої кухні можна легко розрахувати за формулою : P = SxHx12. У даній формулі буквою S позначена площа кухні, Н- висота стелі, відповідно, помноживши ці показники на 12 (норма по оновленню повітря), отримаємо необхідну продуктивність. Однак при покупці краще до отриманого показником « накинути» сотню одиниць, щоб ваша витяжка могла працювати на середньому режимі.

Ще один важливий параметр- рівень шуму. Якщо не хочете придбати собі на кухню джерело нервового роздратування, не купуйте витяжку, рівень шуму якої перевищує 61-63 dB.

Все інше у витяжці- це справа смаку, особистих переваг, а також інтер’єру приміщення. Форму, розмір і зовнішній вигляд повітряного каналу варто підбирати з урахуванням загального оформлення вашої кухні. Блискуча гофрована труба навряд чи впишеться в класичний інтер’єр.

Установка кухонної витяжки- це наступне питання, яке належить вирішити після її придбання. Найпростіша відповідь на нього- викликати професіоналів і буквально через годину-другу користуватися витяжкою. Якщо ви хочете зробити це самостійно, доведеться повозитися. Монтаж витяжки на кухні здійснюється тільки після того, як встановлена вся інша меблі та техніка. Не забудьте, що витяжка повинна розташовуватися не нижче 80 см від плити.

© 6875 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.