Вибір і покупка складного кухонного столу

столик 1

В ідеалі, кухонний стіл- гарний, функціональний, невибагливий. При виборі складного кухонного столу слід дотримуватися загальних рекомендацій з вибору кухонних меблів. Безсумнівно, важливі форма і матеріал вироби (дерево, скло, метал, ДСП і МДФ, пластик і т.д.). Від цього вибору залежить практичність. Не варто нагадувати і про те, як важливо, що б стіл вписався в загальний інтер’єр кухні. Хотілося б загострити увагу на деяких специфічних питаннях, які необхідно враховувати, набуваючи складаний кухонний стіл.

Рішення про придбання складного кухонного столу багато в чому продиктовано дефіцитом квадратних метрів. У зібраному вигляді він не займає багато місця, а будучи розібраним- стає досить містким. Пам’ятайте, що у випадку з розкладними моделями важливо, щоб у приміщенні було достатньо місця для столу в розкладеному стані. Також подумайте про те, яка кількість людей ви плануєте розмістити за цим столом. Чи будуть це тільки члени вашої родини, або в вашому домі часто бувають гості? Як часто ви плануєте використовувати стіл в розкладеному вигляді?

Зверніть увагу на трансформирующий механізм столу. Стіл- трансформер може збільшуватися завдяки додатковим панелям, які встановлюються в центрі стільниці, або по сторонам стільниці (так звані «крила »). Крім розміру стільниці може змінюватися і висота ніжок. Стіл може також мати інші деталі (ящики, поверхні), переставляючи або комбінуючи які можна міняти не тільки розмір, але функціональне призначення столу. Конструкція кухонного столу повинна бути надійна і зручна для трансформації. Спробуйте скласти / розкласти модель. Чи вийшло зробити це самостійно, або знадобилася допомога ? Присядьте за стіл. Чи комфортно вам ? Зробіть свій вибір обдумано- і складаний столик на кухні стане для вас незамінним помічником як для приготування і прийому їжі, так і для задушевних вечірніх посиденьок.

© 6896 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.