Вибір кухонного миття. Як правильно вибрати раковину для кухні.

мойка

Перш ніж відправитися за покупкою нової мийки, варто подумати про декілька важливих моментів, які необхідно врахувати при її покупці. Вибір кухонного миття починається з визначення її габаритів і матеріалу. Оптимальна глибина мийки знаходиться в межах від 160 до 200 мм. Все залежить від площі кухні і особистих переваг господині. Подумайте також, наскільки принципово для вас присутність в мийці крила, можливості встановлення додаткового крана, клапана-автомата і інших аксесуарів.

матеріал

Далі належить вирішити питання матеріалу. На сучасному ринку більшість моделей виконано з нержавіючої сталі. Використання цього матеріалу для виготовлення мийок обумовлено практичними міркуваннями, адже сталь не вимагає специфічного догляду, добре переносить вплив високих температур і кислот. Якщо ви збираєтеся користуватися кухонною мийкою активно, не варто навіть роздумувати, сталь- найкращий варіант. Однак сталь, використовувана при виготовленні мийок, відрізняється за своєю якістю. Для того щоб не купити кота в мішку, вирушаючи в магазин, захопіть із собою магніт. Хороша сталь абсолютно до нього байдужа. Якщо магніт притягується, швидше за все, через деякий час мийка почне іржавіти. Якщо бюджет дозволяє, можна подумати про придбання мийки з натурального каменю. Крім привабливого та оригінального зовнішнього вигляду, такі мийки володіють відмінними показниками міцності, жаростійкості, стійкості до дії кислот і лугів і, що стає все більш актуально в сучасному суспільстві, екологічності. Однак якщо метою вашої покупки є врізна кухонна мийка, краще зупинитися на класичних моделях з нержавійки.

форма

Сьогодні існує безліч форм мийок, серед яких можна вибрати найбільш підходящу для вашого інтер’єру. Крім класичних прямокутних і круглих чаш, можна зустріти двухчашевую, подвійні, накладні та інші моделі.

Кутова раковина для кухні користується великим попитом останнім часом. Пояснюється така популярність широкою поширеністю кутовий конфігурації кухонного гарнітура. На ринку мийок зустрічаються моделі кутових мийок, що включають в свою конфігурацію чаші різних форм, наприклад, прямокутну і трикутну.

© 6901 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.