Вибір плитки для стін і підлоги кухні. Керамічна кухонна плитка.

плитка кер.

Сьогодні існує кілька варіантів обробки стін кухні- від вологостійких і миються шпалер до керамічної плитки. Кожен з них по- своєму добре, однак більш докладно зупинимося на облицюванні стін і підлоги кухні за допомогою плитки.

Вибір кухонних плитки

Перше правило- вибором плитки ремонт закінчується, а не починається. Саме її ви повинні підібрати відповідно тону і стилю загального інтер’єру вашої кухні, зокрема меблів і стільниці, а не навпаки.

До стилю хай- тек, швидше за все, ідеально підійде рівна, гладка, глянсова плитка. Якщо запитати ради у цій справі у дизайнерів, їх відповідь буде однозначна- прості лінії і однотонні кольори.

Якщо інтер’єр кухні оформлений в стилі кантрі, зверніть свою увагу при виборі плитки на моделі, що імітують натуральний камінь, що зовні нагадують постарений мармур або нерівні булижники. Володарі вишуканого смаку, можливо, віддадуть перевагу керамічній плитці, розписаної вручну.

При виборі плитки не забудьте поцікавитися у продавця, чи володіє сподобалася вам модель хорошими влагоустойчивими характеристиками. Показник збільшення ваги плитки при підвищенні вологості не повинен переступати порога в 0,03 %. Також варто звернути увагу і на вагу плитки. Облицювання стін важкій великій плиткою може бути не по зубах новачкові в цій справі.

Якщо ви вирішили облицьовувати плиткою не тільки стіни, а й підлога своєї кухні, варто пам’ятати, що плитка для підлоги для кухні також має свої особливості. Насамперед, обрана модель повинна володіти високим ступенем опору до вигинів (не менше 27 МПа), тому що кухонний підлогу піддається великим навантаженням. Вітчизняна плитка для підлоги має дещо інші характеристики- опір до вигинів у підходящої моделі повинно відповідати п’ятого класу. Підлога на кухні часто забруднюється і вимагає постійної чистки, тому важливою характеристикою для плитки для підлоги є щелоче- і кислотостійкість. Відповідно до європейських стандартів, вона повинна відповідати класу В.

І наостанок відзначимо, що керамічна плитка в кухні- це одночасно функціональна і декоративна деталь інтер’єру, замінити яку буде досить складно. Тому до її вибору варто ставитися серйозно і враховувати при цьому всі важливі характеристики.

© 6882 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.