Вибираємо радіатори опалення для приватного будинку- типи і бренди

радиатор отопления

Для власників приватних будинків одним з найактуальніших часто стає питання про те, як зробити опалення максимально ефективним і які вибрати опалювальні прилади. Домовласники звертаються за допомогою до продавців в магазинах, шукають інформацію в інтернеті. Наприклад, про те, як вибрати радіатори, докладно описано на цьому сайті. Ми розглянемо різновиди радіаторів опалення, їх особливості і кращих виробників цих приладів.

види радіаторів

При покупці радіаторів для приватного будинку обмежень за їх вибором набагато менше, ніж, якби вони призначалися для установки в квартирі з центральним опаленням. У приватному будинку робочий тиск автономної системи опалення набагато менше, ніж в багатоповерхових будівлях. Тому можна вибирати будь-які з наступних видів радіаторів, представлених на сучасному ринку :

Чавунні секційні- залишаються найбільш популярним видом радіаторів, бо найменше реагують на якість теплоносія (води). Мають високу стійкість до корозії. Товсті стінки забезпечують хороший прогрів приміщення. Служать більше 35 років. Недоліки- низька надійність, що не дуже привабливий зовнішній вигляд.

L3OUBuv8

Алюмінієві секційні- естетичні, легкі, недорогі, дуже надійні, з хорошою тепловіддачею. При ремонті можна замінювати окремі секції. Недолік- вже через 3 або 4 роки їх може забити іржа. При виборі цих радіаторів потрібно знати склад теплоносія, так як алюміній може вступити в реакцію з деякими лужними добавками і тоді виникне текти.

3ePRofQL

Біметалеві секційні- об’єднують переваги алюмінієвих і сталевих радіаторів. Підвищена стійкість до корозії пояснюється тим, що їх внутрішній шар виконаний з нержавіючої сталі. Відрізняються високим рівнем тепловіддачі, можуть витримувати великий тиск (до 30 атмосфер). Служать до 20 років, забезпечуючи кращу безпеку системи опалення.

xbpjKCaS

Сталеві панельні- відрізняються різноманітністю розмірів, великою площею теплопередачі, тому забезпечують високу віддачу тепла; при швидкому нагріванні остигають так само швидко.

Сталеві трубчасті- привабливі зовні ; теплоносій (вода) має невеликий об’єм, і тому в них можна швидко регулювати температуру ; їх легко мити ; але коштують вони досить дорого.

d22YCQvS

Основні виробники радіаторів опалення

Якому б увазі радіаторів ви ні віддали перевагу, головне- це їх надійність в процесі експлуатації. Тому слід вибирати прилади добре відомих брендів, що мають авторитет на ринку, що дають гарантію якості і довговічності виробів.

Розглянемо деякі з найбільш відомих виробників радіаторів опалення :

Zehnder- німецька компанія, що випускає радіатори з сучасним, стильним, оригінальним дизайном ; вироби відрізняються надійністю, ефективністю, легкістю монтажу і догляду; основний вид радіаторів- сталеві трубчасті.

Kermi- компанія відома якістю сталевих панельних радіаторів, надійних, здатних витримувати тиск до 9 атм. і його короткочасні стрибки. Радіатори відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом, мають гладку глянцеву поверхню. Екологічні, не виділяють шкідливих речовин при нагріванні.

Calidor- компанія, яка випускає кращі алюмінієві радіатори, адаптовані до непростих російських умов експлуатації. Легкі, економічні і ефективні прилади відрізняються високою міцністю і довговічністю.

Fondital- найбільш відомою продукцією цього бренду є біметалічні радіатори, що мають сучасний зовнішній вигляд, хорошу тепловіддачу, високу стійкість до корозії і довгий термін служби.

Regulus- малоінерційні радіатори цієї компанії характеризуються поєднанням невеликого внутрішнього об’єму і високих значень теплової потужності, що дозволяє дуже швидко набирати необхідну температуру.

Серед вітчизняних виробників, які випускають опалювальні прилади, які не поступаються за якістю і зовнішнім виглядом виробам імпортного виробництва, виділяються компанії : ТОВ Монтаж- ЗП, Ріфар, ВАТ НИТКИ « ПРОГРЕС », завод Анкор.

За матеріалами http://dearhouse.ru

© 6939 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.