Вибираємо ручний електричний лобзик

лобзик

Електричні ручні лобзики дають можливість швидкої і якісної обробки фанери, дощок та інших дерев’яних матеріалів. Крім дерев’яних матеріалів деякі моделі цього інструменту підходять для розпилювання пластику й металу. Звичний для нас ручної лобзик на це не був способен.Главним критерієм при виборі електричного лобзика є його потужність. Саме від потужності залежить продуктивність інструменту, а також можливість роботи з твердими матеріалами. Для лобзика, який буде використовуватися в побуті, фахівці вважають оптимальною потужність 650 Вт, при цьому глибина розпилу повинна досягати 8,5 см. Існує думка, яка має право на існування, що продуктивність електричних лобзиків залежить не тільки від потужності, але і системи кріплення пилочки. У зв’язку з тим, що кожен з виробників використовує свою систему, варто ознайомитися з цими параметрами в інструкції, перш ніж придбати інструмент.

Добре, якщо лобзик буде оснащений пиловідсмоктувач, що полегшить роботу, а також підсвічуванням, що зробить більш зручним розпил по прямій лінії.

Електролобзики підрозділяють на три класи.

Побутові лобзики- це бюджетний варіант, потужність і продуктивність якої обмежена. Однак якщо лобзик використовується для виконання разових робіт, такої моделі буде цілком достатньо. Електричний лобзик- незамінна річ, коли мова йде про дрібному ремонті в будинку.

Професійні лобзики- довговічні інструменти, призначені для щоденного використання.

Промислові лобзики представляють собою невеликі верстати, які встановлюються на виробництві і розраховані на позмінну безперебійну роботу.

Також розрізняють акумуляторні і мережеві електричні лобзики. Одним з різновидів електролобзиків є- настільний лобзик. Такий лобзик також називають стаціонарним. Його використовують для розпилу дерев’яних плит, листів ДСП і фанери.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.