Від чого залежить ціна пластикових вікон?

цена пластиковых окон

Якщо ви вирішили замінити вікна в квартирі або приватному будинку, то перед вами виникає резонне питання: а скільки це буде коштувати?

Віконні фірми в своїх прайс-листах часто вказують ціни в « базовій комплектації » на вікна, які можуть рости в міру обговорення всіх нюансів. Давайте спробуємо розібратися, від чого залежить ціна пластикових вікон в Москві і яким чином формується вартість на них, щоб ви при замовленні відчували себе впевнено і спілкувалися з фахівцями на рівних.

Розмір пластикового вікна. Розмір- це перше, що впливає на вартість вікон. Перш, ніж звертатися в віконну фірму, вам необхідно, хоча б приблизно, знати розміри ваших вікон. Померяйте рулеткою ширину віконного отвору від лівого укосу до правого, а висоту- від верхнього укосу до підвіконня. Запишіть отримані цифри в міліметрах, наприклад, 1330 на 1410.

Нестандартні вікна. Якщо ваше вікно має прямокутну форму і не аномально великі розміри, то його можна віднести до стандартних вікнам, ціна на такі вікна вважається за простою формулою. Якщо вам потрібні вікна небудь незвичайної форми- круглі, трапецієподібні або з аркою, то розрахунок вартості можливий тільки після виміру віконного отвору і розрахунку вітрових навантажень. Майте на увазі, що нестандартні вікна будуть коштувати дорожче прямокутних.

Кількість стулок визначається шириною вашого віконного отвору, але якщо ви міняєте вікна, то кількість стулок буде таким же, як і у старого вікна.

Варіанти відкривання стулок. Кожна стулка пластикового вікна може бути або глухий (не відкриватися), або поворотною (навстіж), або поворотно-відкидний (з додатковим механізмом, що забезпечує провітрювання). Глухі стулки не містять механізму відкривання, тому коштують дешевше відкриваються. Однак перш, ніж ви вирішите заощадити на відкриваються стулках, добре продумайте, як ви будете мити такі вікна і провітрювати приміщення.

Віконний профіль- пластикова основа, з якої виготовляються рама та віконні стулки. Віконні фірми пропонують профілю різних виробників- REHAU, VEKA, KBE та ін, кожен з яких гідний уваги, але має свої особливості і ціну. Більш того, якщо ви зупинитеся на якомусь конкретному виробнику, то вам запропонують ще різні модифікації профілів, наприклад, REHAU Brilliant, REHAU Sib, REHAU Euro і пр. Щоб зрозуміти, який варіант підійде саме для вашого випадку, поцікавтеся у продавця, ніж вони відрізняються. Загострити увагу на таких характеристиках, як глибина монтажу (системна глибина), кількість повітряних камер, теплоізоляція.

Склопакет- замовники часто так називають пластикові вікна, проте це всього лише светопрозрачная частина вікна, яка може мати різні характеристики і, відповідно, вартість. Склопакет може бути з 2-ма або з 3-ма стеклами, він може також оснащуватися енергозберігаючим склом (енергозберігаючі склопакети) або ударостійким склом (триплекс).

Підвіконня та відливи можуть так само вплинути на вартість пластикових вікон, адже вони теж підбираються за розміром віконного отвору. Крім того, якщо говорити про підвіконнях, то вони можуть бути пластиковими і дерев’яними, мати різних виробників. Зрозуміло, що дерево буде коштувати дорожче звичайного білого пластику, а вітчизняні підвіконня набагато дешевше імпортних.

Обробка укосів- додаткова послуга, яку пропонують більшість віконних компаній. Якщо ви на неї погоджуєтесь, то нове вікно придбає завершений акуратний вигляд в день монтажу, однак і вартість вікна при цьому значно збільшиться.

Ламінування пластикових вікон і вітражі. Якщо біле вікно не вписується у ваш інтер’єр, ви можете замовити його додаткову обробку ламінуючої плівкою, яка надасть вікну будь-яку текстуру або колір з каталогу. А замість прозорих стекол, ви можете вибрати вітраж. Зрозуміло, такі ошатні вікна обійдуться вам набагато дорожче звичайних білих.

Монтаж вікон теж може відрізнятися за ціною. Наприклад, установка двостулкового вікна дешевше установки тристулкового або, наприклад, балконного блоку. Та й тип вашого будинку теж може позначитися на кінцевій вартості вікна- в цегляних будинках є свої особливості монтажу, тому й коштує він дорожче.

Як бачите, на кінцеву вартість пластикового вікна впливають безліч факторів, і щоб вивести точну ціну пластикових вікон необхідно всі їх врахувати. Сподіваємося, що своєю статтею ми трохи вам допомогли розібратися в цьому питанні.

При використанні матеріалів : www.oknastreet.ru.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.