Відповідні розміри. Дитячі меблі від виробника » Артим «.

детский регулируемый стул

Уявіть, що всі меблі в будинку на порядок більше вас самих. Що ви відчуваєте при цьому ? Звичайно, можна зробити акцент на тому, що це дуже цікаво і незвично, вихваляти оригінальність дизайнерської задумки. Проте всі захоплення з приводу креативності в мить зникнуть, як тільки ви зіткнетеся з необхідністю скористатися яким-небудь предметом за прямим призначенням. Незручно : і ручка від шафи дуже високо, і сісти за стіл важкувато. Тепер ви точно розумієте, що відчувають діти, коли користуються тими предметами, які були придбані, як кажуть, на виріст.

Що ж, зрозуміло, купити регульований стілець дитячий дещо складніше, ніж звичайне офісне крісло, адже останнє можна зустріти практично в кожному супермаркеті, чого не скажеш про спеціально призначеної для дітей меблів. Але будь-який порядний батько повинен знати, що від розмірів столу і висоти стільця безпосередньо залежить здоров’я дитини.

По-перше, постава у будь-якої людини формується ще в ранньому дитинстві, а закріплюється за шкільною партою. Але тільки лише знати про це недостатньо, потрібно вміти правильно користуватися інформацією. Чи часто Вам доводиться просити сина чи доньку випрямитися і сидіти за столом рівно ? Якщо так, то уважно придивіться до того місця, де дитина виконує домашні завдання, малює або проводить якийсь час за комп’ютером.

Для чистоти експерименту попросіть сина або дочку присісти на це місце прямо зараз. Зверніть увагу, на якій відстані від очей знаходиться стільниця. Якщо ця відстань більше 40 сантиметрів, коштує трохи опустити стілець або підняти стіл, а якщо менше, призвести зворотні дії. Регулювати висоту потрібно доти, поки дитині не стане абсолютно комфортно сидіти. Головне, щоб не виникало бажання ні нахилитися вперед, ні сісти вище, підклавши ноги під себе. Слідкуйте, щоб ноги дитини рівно упиралися в підлогу, інакше вони теж будуть втомлюватися. Як Ви вже зрозуміли, регулювати висоту звичайних меблів практично неможливо. Підкладати щось під ніжки столу, а тим більше стільця, ми з вами не станемо, адже це небезпечно. А пиляти їх і зовсім ніхто не збирається, тим більше, дитина постійно росте, тому всі спиляне довелося б поступово « повертати на місце».

Вихід один- регульована меблі. «Це ж дорого! »- Скажете Ви. Але, по-перше, здоров’я дитини дорожче всіх грошей на світі, це знає кожен батько, а по-друге, вигідніше один раз купити регульовані стіл і стілець, ніж щороку підбирати новий комплект під зріст вашого малюка. Вибір очевидний, тим більше, що спеціалізована меблі відрізняється не тільки зручністю використання, а й дизайном, призначеним спеціально для дітей. А фірми, які вже досить давно представлені на ринку дитячих меблів, можуть запропонувати Вам спеціальні послуги з персоналізації дизайну, наприклад, художній розпис.

До речі, крім робочого місця Вам обов’язково знадобиться й інша дитяча корпусні меблі http://www.artim.ru/catalog?catid=15, наприклад, невисокий шафа для одягу, ліжко, ящик для іграшок (актуально для любителів розкидати ляльки).

Для правильного розвитку дитини необхідно не просто забезпечити його всім, що необхідно, але й простежити, щоб це все підходило йому по росту, стилю і функціональності.

Автор: Роман Біккулов.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.