Вирівнювання стелі своїми руками за допомогою штукатурки, гіпсокартону та шпаклівки, відео про те, як вирівняти стелю і штукатурити стелю

Как выровнять потолок

Євроремонт, сучасний дизайн- все це неможливо без ретельної підготовки. Однією та найбільших проблем, з якою стикаються власники квартир при проведенні будівельних робіт, залишається питання, як вирівняти стелю своїми руками. У більшості випадків пропонуються навісні системи, але далеко не кожен хоче позбутися 5-10 сантиметрів висоти в невисоких кімнатах. Не дивлячись на популярність нових технологій і матеріалів, традиційні способи вирівнювання стін і стель ніхто не відміняв, але вони не завжди є оптимальним варіантом, а іноді і технічно неможливі.

Як вирівняти стелю своїми руками : вибираємо матеріали, ціни

Всі способи вирівнювання стелі діляться на « сухі» і «мокрі ». Як можна зрозуміти з самих назв, до перших відносяться всі технології із застосуванням навісних систем і листових матеріалів, наприклад, вирівнювання стелі гіпсокартоном. До мокрим способів відносяться будь-які роботи використовують суміші, зачиняє у воді. Це всі види шпаклівки і штукатурки.

Выравнивание потолка

Штукатурка потолка

Выравнивание потолка своими руками

Для того щоб вибрати оптимальний спосіб вирівнювання, в першу чергу необхідно проміряти стелю і встановити максимальну величину перепаду рівня. Саме вона і визначає, які саме роботи знадобляться. Якщо основа відносно рівне, і перепад не перевищує 5-10 мм, то справитися з проблемою допоможе звичайна шпаклівка.

Якщо перепад рівня- 10-50 мм, то необхідна штукатурка стелі своїми руками. Однак 5 см- це межа для сухих сумішей і їх варто використовувати тільки в тому випадку, якщо ділянка, де вона буде лягати таким шаром, невеликий. Більшість фахівців відмовляються від « мокрих» способів, навіть якщо перепад перевищує 30 мм.

В інших випадках, незалежно від висоти стель, залишається тільки довіритися підвісним системам. На щастя, нові технології дозволяють скоротити висоту, що залишається для самих кріплень аж до 10 мм, що візуально практично не помітно.

Штукатурка стелі, відео-інструкція від майстрів

Якщо знати, як правильно штукатурити стелю, то робота не здасться складною і впоратися з нею зможе кожен, хто хоч раз в житті працював з будівельними розчинами. У першу чергу необхідно підготувати поверхню. Якщо були нанесена будь-яка обробка, її треба повністю видалити. Особливої уваги вимагає побілка- її дуже ретельно розмивають, а набіли оббивають або знімають шпателем. Всі шви і стики розшиваються. Видаляються всі обсипаються ділянки.

Перед тим як обштукатурити стеля, його необхідно прогрунтувати. Для цього краще вибрати або універсальний склад, або спеціальний розчин, що підвищує зчеплення бетону з іншими матеріалами. Вирівнювання стелі своїми руками починається з установки штукатурних маяків. Для цього можна використовувати як гіпсову штукатурку (або стартову шпаклівку), так і будь-які бистросхвативающіеся суміші. Правильно встановлені маяки- запорука рівній поверхні. Для перевірки використовуйте рівень і будівельне правило.

Після того як суміш, на які встановлено маяки, схопиться, можна приступати до головного етапу. Оскільки нанесення розчину « внаброс »- завдання, яке під силу тільки досвідченим штукатурам, її можна просто нанести шпателем. Розчином заповнюється весь простір між маяками, а надлишки знімають сталевим правилом. Така техніка дозволяє отримати рівну і гладку, майже ідеальну поверхню, яка зажадає мінімальної підготовки для остаточної обробки.

© 3238 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.