Визначаємо, які душові кабіни хороші, за відгуками покупців

Душова кабіна — інноваційний аксесуар сучасної ванної кімнати. Система, де знайшли місце практично всі умови комфорту стосовно до лазневих процедур, починаючи від звичайного душа, продовжуючи тропічним душем і закінчуючи турецької сауною. На перший погляд, річ дійсно приваблива і стоїть (як з точки зору задоволення, так і з точки зору ціни), але практична експлуатація душових кабін показує: не всі користувачі щиро задоволені цими досконалими пристроями, призначеними для оснащення ванної кімнати.

Яку душову кабіну вибрати: відгуки покупців в допомогу

Розглядаючи можливості вибору душових кабін, варто відразу ж відзначити, що на ринку присутні пристрою стандартні і просунуті.

Перші, по суті, звичайні душові закритого типу, де весь набір компонентів — це лійка, піддон, герметичні стінки і двері.

Другі — також зариті з усіх боків конструкції з дверками, але з технічної точки зору, володіють куди більш вираженою функціональністю.

Для обох варіантів вибір фактично не обмежується нічим. При бажанні споживач може завжди знайти саме той продукт, який міг би задовольнити власні бажання в плані розмірів, кольору, інших особливостей виконання. Додатково ж задачу яку душову кабіну вибрати, відгуки вже відбулися покупців допоможуть вирішити, безумовно. Адже саме практичне використання показує всю таємницю техніки, а не той презентабельний вигляд, яким блищать на вітринах магазинів нові вироби.

Однак перш ніж приступити до вивчення цивільних відгуків, не буде зайвим неупереджений огляд популярної побутової техніки.Прості і багатофункціональні душові кабіни

Вітрини спеціалізованих магазинів сьогодні заповнені душовими кабінами численних виробників:

 • шведськими
 • французькими
 • фінськими
 • італійськими
 • німецькими

Природно, не залишається в стороні виробник з Китаю.

Якщо з простими пристроями все більш менш зрозуміло (основні критерії вибору тут — габаритні розміри, матеріал, забарвлення), то для багатофункціональних виробів споживачеві є над чим замислитися. Кожен конкретний виробник пропонує різну конфігурацію обладнання, і якщо одна конструкція обладнана парогенератором, інша такого пристрою може і не мати. Але крім парогенераторів, приладів, створюють ефект турецької сауни, душові куточки також мають:

 • пристосування водного масажу (гідромасаж)
 • систему душа з ефектом «тропічна злива»
 • систему контрастного душу
 • системи інгаляції та аромотерапії
 • вбудований радіоприймач та телефон
 • цифрову панель управління і приємне підсвічування

При такому розкладі досить важко визначитися, яку душову кабіну вибрати, і лише відгуки покупців можуть внести певну ясність. Однак, судячи з тих відгуків, які зустрічаються на безмежних просторах Інтернету, не так все однозначно, культурно і гарно, навіть якщо всередині ванної кімнати встановлено обладнання вартістю 10 тис. американських доларів.Як визначити, які душові кабіни хороші?

Напевно, перший критерій — це, як завжди,ціна душової кабіни. Як не крути, але тут працює принцип: чим дорожче, тим якісніше. І про це зайвий раз підтверджують відгуки власників своєрідних парових бань. Так, покупець, який купив і встановив техніку за 50 тис. рублів, після закінчення деякого часу залишила наступний відгук:

«…перший час працювала класно. Закривалися герметично, ніяких протікання. Ефект сауни за п’ять хвилин після включення парогенератора. Кілька видів масажу і що мене вразило — радіо! Слухала музику при кожній миття. Через деякий час зіткнулася з першою проблемою — чищення і прибирання. Щоб вичистити весь апарат, потрібно, як мінімум, витратити півдня. Далі одна за одною стали з’являтися поломки. Спочатку перестав працювати тропічний душ. Майстер сказав — жорстка вода. Потім вийшов з ладу перемикач режимів роботи. Полагодили душ, на наступний день лопнуло скло однієї дверки. Скло довелося замовляти в Китаї. Чекали більше півроку. Замінили скло, знову накрився тропічний душ. Причому на цей раз вода полилася через верх на підлогу ванної кімнати. У місцях, де скла дверей входять в каркас і закладені ущільнювачем, постійно утворюється пліснява…»…«Коли в черговий раз викликали майстра, поцікавилися у фахівця, які душові кабіни хороші? На що представник ремонтного бізнесу відповів: ті, що коштують не менше 100 тис. руб., в наступний раз купуйте італійські або іспанські…»

Звичайно ж, вибираючи техніку для ванної кімнати, ніяк не можна виключати критерій комфорту. Комфорт прийому водних процедур, в першу чергу, забезпечується свободою рухів. Це значить — габаритні розміри конструкції повинні відповідати нормі. Норма для душових кабін — це площа не менше 1 м.кв. для прямокутних виробів і не менше 0,8 м.кв. для круглих виробів.

Уважного підходу до вибору заслуговує також піддон установки. Сьогодні з тих конструкцій, що є у продажу, практично не зустріти варіантів з піддонами, зробленими з металу. Все частіше — це пластик або акрил. Якщо порівнювати та визначати, які душові кабіни дійсно хороші, це будуть конструкції, мають обґрунтовану і продуману систему опори піддону.

Відгуки користувачів нерідко згадують факти розлому акрилових і пластикових піддонів. Ці елементи не витримують ваги тіла людини та просто лопаються. Причина — опори, не забезпечують рівномірного розподілу навантаження.Відповідність кабіни технічним умовам бази

Момент вибору душової кабіни — це не першорядне момент. Перш за все, потенційний покупець повинен уточнити характеристики систем водопостачання і каналізації, які використовуються там, де передбачається монтувати душову кабіну.

До цих характеристик відносяться наступні:

 1. робочий тиск водяних систем;
 2. пропускна здатність каналізаційної системи.

Стандартна конструкція душової кабіни передбачає наявність тиску води не менше 1,5 кг/см.кв.(1,5 атм), а нормою вважається тиск — 2,5 кг/см.кв (2,5 атм.). Якщо в системі значення тиску менше цього параметра, крім стандартного душа і радіо, нічого з функцій працювати не буде.

© 3145 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.