Водопровід в приватному будинку — відео-інструкції по монтажу

Водопровід в приватному будинку — все просто!

Водопровід в приватному будинку — це складна і необхідна система комунікації. Безумовно, вода в крані це життєво необхідний ресурс, і щоб він ніколи не виснажувався, варто з повною відповідальністю поставитися до прокладання водопроводу у приватному будинку.

Приватний будинок покладає на свого господаря особливі обов’язки. Зокрема, відповідальність за всі внутрішні комунікації тут повністю лежить на власника будинку.

Ми вже описували докладні дії про монтажі водопроводу на сторінці:

Монтаж водопроводу у приватному будинку від А до Я

Ознайомтеся з відео-інструкціями та порадами на вказаній сторінці, щоб здійснити здуманное

На відміну від квартири, провести водопровід у приватному будинку з одного боку складніше і з іншого боку простіше. Складніше, тому що в будинку зазвичай набагато більше сантехнічних приладів і протяжність труб в рази більше ніж у квартирі. А простіше, тому що в будинку зручніше працювати із-за більшого простору. Якщо в тісній квартирі доводилося придумувати як компактніше прокласти труби для економії простору, то в приватному будинку цієї проблеми просто немає.

Ми рекомендуємо використовувати тільки поліпропіленові труби для водопровідної системи, які з’єднуються один з одним фітингами та спеціальної зварюванням. Про це ми писали у статті «монтаж водопроводу своїми руками».

Безумовно, перед монтажем водопровідної системи в приватному будинку потрібно для початку зайнятися монтажем каналізації. Проведіть основні стояки і розводи від них, і тільки після цього займайтеся водопроводом. Якщо в будинку не один поверх, і на верхніх рівнях планується установка сантехнічних приладів(туалет, душ тощо), спочатку продумайте, де будуть розташовуватися технічні отвори для труб каналізації і водопроводу.

Також в багатоповерхових будинках ідеальним варіантом буде розташування основних стояків «один за одним». Якщо ж така можливість не передбачена планом будинку, то системою каналізації вам доведеться займатися двічі.

Саме в своєму будинку варто приділяти велику увагу якості і надійності водогону, тому що найменша несправність може призвести до непоправних наслідків і псування майна.

© 3122 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.