Як правильно монтувати світлодіодну стрічку- інструкція

монтаж светодиодной ленты

За короткий термін свого існування світлодіодна стрічка встигла зарекомендувати себе, як один з найкращих продуктів на ринку світлодіодних технологій. Вона має велику кількість переваг перед звичними для нас джерелами світла. Це і низьке споживання енергії, і значний термін служби, і простота у виборі і установці, і різноманіття кольорів, та інше.

Ось основні правила, якими слід користуватися при монтажі даного світлодіодного приладу :

Уважно огляньте стрічку, на ній не повинно бути ніяких механічних пошкоджень;

З’єднання на ній повинні бути цільними, і не мати окислення або видимих пошкоджень;

Її установка повинна здійснюватися досвідченими електриками, які мають кваліфікацію, що дотримують всі основні правила безпеки;

Обов’язково дотримуйтесь полярності, адже якщо цього не робити, світлодіодна стрічка зіпсується ;

Намагайтеся підключати паралельним способом, так навантаження розподілятиметься рівномірно. Якщо ж підключити послідовно, то нерівномірний розподіл призведе до загасання електричного сигналу;

Якщо стрічку монтують на якій-небудь поверхні, яка здатна проводити струм, то під час установки між самою стрічкою і цією поверхнею прокладають ізоляцію ;

Блок живлення повинен бути таким же, як і повне навантаження, і ще зверху 20 % для запасу.

Правильно підключити світлодіодну стрічку :

Спочатку виміряйте довжину тих ділянок, куди буде встановлюватися світлодіодна стрічка, потім вам буде легко визначити сумарну довжину.

Коли весь матеріал закуплений, переходьте безпосередньо до установки. Природно, що поверхня, на яку вона буде клеїтися, повинна бути ретельно очищена і знежирена. Може бути, її навіть доведеться заізолювати, у разі якщо вона зроблена з струмопровідного матеріалу або металу. Приклеїти стрічки досить просто- із зворотного боку вона має клеїться поверхню.

Не допускайте під час монтажу її переломів, провідні доріжки повинні виглядати цільними і не мати ушкоджень.

Розрізати потрібно ножицями і тільки по лінії спайки. Для з’єднання двох стрічок застосовують паяльник з нагріванням не більше 250-ти градусів, пайка не повинна тривати більше десяти секунд.

В останню чергу відбувається під’єднання до контролера (якщо стрічка RGB) і блоку живлення. Дотримуючись полярності, підключіть проводи до роз’ємів.

© 6890 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.