Як правильно підібрати трьохдверний шафа для одягу

трехдверный шкаф для одежды

Якщо заглибитися в історію, можна помітити, що платтяні шафи здобули заслужену популярність ще у вісімнадцятому столітті. Незважаючи на стрімкий розвиток меблевої промисловості, вид виробів, їх практичність і конструктивні здібності не втратили свій первозданний вигляд. Тепер, після ряду вдосконалень і модернізацій, стало можливим купити шафа для одягу, який прекрасно розміститися в будь-якому приміщенні, наприклад :

коридор

спальня

кухня

Використовувані матеріали для виготовлення виробу

3-х дверні шафи- купе- це не тільки вироби, призначені для зберігання речей, а й повноцінний предмет інтер’єру. Він може виготовлятися з найрізноманітніших матеріалів і вражає уявою широкою гамою кольорів.

Прийнято вважати, що найбільш затребуваний матеріал, з якого виготовляється будь шафа- це ламінована плита, виконана з стружок деревини, яку не потрібно додатково « облагороджувати ». Може також вкрай рідко використовуватися синтетичний шпон, але він не зарекомендував себе як надійний матеріал, та й зовнішній вигляд у нього не особливо. Для коридору підійде шка- передпокій Ріо з дзеркальними дверима.

Дуже складно переоцінити популярність, надійність і економічність ДСП. Меблі, виготовлені з цього матеріалу, потребує спеціальної облицюванні і з цією роллю успішно впораються меланін, шпон, ламінат. Вироби, виготовлені з ДСП, можуть бути найрізноманітніших кольорів і відтінків, тому вибрати необхідний шафа не складе ніяких труднощів.

види конструкцій

Сучасна меблева промисловість дозволяє тристулковим шаф для одягу мати необмежену кількість стулок. Єдине, що потрібно враховувати, це габарити приміщення, куди буде встановлюватися виріб, а також індивідуальні переваги кожного клієнта.

Останнім часом особливою популярністю стали користуватися дво-і тристулкові платтяні шафи, які виготовляються за класичним традиціям старовини. У таких виробах завжди є антресолі.

Всі моделі даних виробів відрізняються особливою функціональністю. Наприклад, за одними дверима можуть ховатися полички для білизни, дзеркальна поверхня, розташована в центрі шафи, облагороджує виріб. Другі двері шафи приховує за собою відділення, призначене для об’ємних і важких речей.

Безперечною популярністю користуються і кутові предмети інтер’єру. Основною його перевагою вважається те, що він може розташовуватися в будь-якому кутку приміщення і скрізь буде відмінно виглядати. Наприклад, в спальню ідеально підійде великий кутовий шафа, в той час, як в коридорі буде чудово виглядати виріб невеликих розмірів.

Джерело: radugamebeli.ru- інтернет магазин корпусних меблів для дому від провідних російських виробників,

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.