Як правильно продати або купити склад ?

Скллад

Склади відомі ще з часів імперії інків. За своїми площами вони ненабагато поступалися сучасним складським приміщенням, які актуальні не тільки тепер, але й не втратять своєї актуальності в майбутньому. Склади є складовою частиною багатьох видів виробництва та бізнесу. Крім того, часто самі склади є бізнесом, вірніше приносять своєму власнику дохід від здачі їх в оренду або продажу. Але для того, щоб дійсно заробити, наприклад, на продажу складу в Костромі, потрібно знати, як здійснити угоду правильно.

Перш за все, необхідно зрозуміти, скільки коштує той склад, який ви продаєте. Вартість складу може визначати кількома параметрами. На першому місці тут стоять такі характеристики : площа, розташування, тип приміщення. Найдорожчі склади- це склади класу А. Вони характеризуються великою площею, високими стелями (від 12 метрів) наявністю вантажно- розвантажувального обладнання, зручними автомобільними і залізничними під’їзними шляхами, просторою паркувальної територією. Такі склади обов’язково забезпечуються електрикою, мають водопровід і каналізацію, системи пожежогасіння, адміністративні приміщення. Одним словом, мають всі можливі зручності і можуть бути використані для зберігання будь-якої продукції. Чим менше склад має зручностей і чим менше його площа, тим нижче його клас і, відповідно, ціна.

Для точної оцінки вартості вашого складу найкраще запросити експерта- оцінювача, який не тільки розбирається у всіх тонкощах, а й володіє інформацією про ситуацію на ринку нерухомості.

Визначивши ціну можна зайняти пошуками потенційних покупців і підготовкою необхідної документації по самому приміщенню. Для пошуку покупців можна розмістити оголошення в засобах масової інформації, а також звернутися у фірму, яка займається наданням рекламних послуг. Така фірма може розмістити ваші оголошення у вигляді зовнішньої реклами на вулиці і транспорті.

Щоб скоротити час проведення попередніх переговорів, варто в оголошенні вказувати всю необхідну інформацію, яка може зацікавити потенційного покупця: площа, розташування, інфраструктуру і т.д..

Що ж стосується документів, то вам необхідно мати папери, що підтверджують ваше право володіти даною власністю і продати її, документації з БТІ, довідка про оцінку приміщення. Ці ж документи ви повинні будете докласти до договору про купівлю-продаж.

Без договору не може бути здійснена угода. Складання договору- це дуже важливий і відповідальний момент. Основна частина його- це докладний опис порядку розрахунків покупця з продавцем. Тобто має бути чітко вказано, яку суму, в якій валюті і в якому порядку буде передана. Точно також розписується і порядок передачі покупцеві придбаної нерухомості. Сама передача фіксується в додатковому акті.

Як видно тонкощів у такій справі, як продаж нерухомості, а особливо комерційної, досить багато. Тому, якщо ви не володієте необхідними знаннями та навичками, то найкраще буде звернутися до фахівців, які займаються подібними справами.

Якщо ж ви не продаєте, а купуєте склад, то вся наведена вище інформація буде корисна і вам. Але крім того, вам належить ще й вибір саме того варіанту, який підійде конкретно вам. Тут варто враховувати кілька основних параметрів.

Розташування. Зверніть увагу на те, чи вигідно вам розташування майбутнього складу. Якщо ви плануєте зберігати і реалізовувати зі складу якісь товари, то подбайте про те, щоб потенційні клієнти змогли легко дістатися до вас і не несли додаткових тимчасових і матеріальних витрат. В іншому випадку ви втратите клієнтів.

Зверніть увагу на під’їзні шляхи, а так само на зручність проведення навантаження і вивантаження товару.

Обладнаний чи склад якої або спеціальною технікою, стелажами та іншими атрибутами. Адже їх відсутність змусить вас витрачати зайвий час і кошти на обладнання складу.

Наявність адміністративних приміщень і зручностей для персоналу складу також вітається.

Ну, і крім всього цього, при здійсненні угоди уважно перевіряйте документи і читайте договір. Якщо ви сумніваєтеся у своїй компетентності, то зверніться до професіоналів.

© 3018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.