Як правильно різати плитку плиткорезом, ручним і електричним : докладна інструкція і відео про те, як користуватися плиткорезом

как пользоваться плиткорезом

Плиткорез призначений для допоміжних робіт при обробці поверхонь керамічною плиткою. З його допомогою можна змінити розмір і форму кахлю. Якість обрізаного краю виходить краще, а процес роботи значно спрощується при різанні плитки плиткорезом, відео можна подивитися нижче. Інструмент досить простий в роботі. Його вибір залежить від виду плитки, з якою доведеться працювати. Тому спочатку купують кахель, а потім приступають до вибору апарату для його різання. Дуже важливо знати, як користуватися плиткорізів. Від цього буде залежати якість і зовнішній вигляд покладеного оздоблювального матеріалу.

Робота з плиткорезом електричним і ручним : на якому інструменті різання плитки зручніше?

Плиткорез не вимагає особливих професійних знань. Працювати з ним легко і просто, тому його можна використовувати в домашніх умовах. До того ж, він не створює багато шуму і пилу. Інструмент може бути ручним або електричним.

как пользоваться плиткорезом ручным

как резать плитку электрическим плиткорезом

резка плитки ручным плиткорезом

Електричний плиткоріз, обладнаний алмазним диском робить найбільш якісний розріз. Можна на наочному прикладі побачити, як працювати плиткорезом, відео покаже весь процес різання кахля. Зріз виходить рівним і гладким, а річний апарат залишає гострі краї. Електричний плиткоріз укомплектований ємністю з водою, яка потрапляє на зріз. Тому пил не утворюється, а кахель не тріскається. Конструкція такого електроінструменту складається з підстави- платформи, ріжучого диска і ємності для води. У процесі роботи елемент вручну посувається під диск і ріжеться. Доцільно використовувати електричний інструмент при великих обсягах оздоблювальних робіт. Він може різати не тільки кахель, але і керамограніт і камінь. З його допомогою елемент можна різати під кутом в 45 градусів, що дуже зручно при викладенні кутів стін.

Ручний плиткоріз найбільш популярний для домашнього використання, або при невеликих обсягах оздоблювальних робіт. Складається він з станини і каретки з роликом, а також рукоятки. Процес різання плитки плиткорезом ручним досить простий. Такий інструмент може бути роликовим, механічним, або мати в своїй конструкції підшипники. Правильно вибраний ручний апарат увазі наявність міцної рами, достатньої довжини і плавного ходу ріжучого ролика. Варто подивитися, як користуватися плиткорезом ручним, відео демонструє основні етапи роботи з ним. У порівнянні з електричним аналогом, ручний не вимагає використання електроенергії, їм можна користуватися при великій вологості повітря.

Як різати плитку плиткорезом : відео- презентація про правильну роботу з плиткою

Спробуємо визначитися, як користуватися плиткорезом ручним. На поверхню кахля наносять розмітку, по якій вона буде розрізана. Її укладають на станину так, щоб лінія розмітки співпала з напрямком руху ріжучого ролика. Потім під невеликим тиском проводять надріз. Глибина його повинна бути достатньою для того, щоб можна було легко розламати розрізається елемент.

Не рекомендується робити занадто великий натиск, так як плитка може просто розчавити. Зовсім нескладно зрозуміти, як користуватися плиткорезом, відео допоможе розібратися в цьому питанні. Надріз робиться один раз, потім за допомогою рукоятки і лапок швидким рухом з певним зусиллям кахель розламують по надрізу.

© 3362 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.