Як правильно вибрати шафа- купе

шкаф-купе

На сьогоднішній день багато хто віддає перевагу шафі-купе. Це пояснюється його перевагами. У ньому добре, що він дозволяє непогано заощадити простір, через що його часто використовують в невеликих квартирах.

Крім того шафа- купе впишеться в будь-яку кімнату, не має значення, спальня, дитяча, вітальня або кабінет. Шафа, виконаний з урахуванням всіх вимог власника, гармонійно впишеться в інтер’єр. Шафа- купе цілком можна використовувати як місце для зберігання білизни, книг, оргтехніки та одягу.

Зовнішній вигляд шафа- купе залежить від того для яких цілей він призначений, де він стоятиме, наприклад, шафа- купе в спальню, і з якого матеріалу він виготовлений. Для того щоб не морочитися над вибором шафи-купе дотримуйтеся деяких критерій вибору.

Насамперед, вирішите, де стоятиме майбутній шафа- купе. Пам’ятайте, залежно від вашого вибору визначиться розміри шафи і технологія його подальшої установки. Скільки ви можете витратити на шафу.

На вибір шафи-купе також впливає і марка виробника. Поцікавтеся, що за фірма виробник, яка у неї репутація, відгуки про неї і т.д. Бажано вибирати виробника, який сам виготовляє шафи-купе. Так буде надійніше.

Бо якщо виникнуть проблеми, ви зможете їх вирішити по гарантії. Якщо ви таки вирішили віддати перевагу посереднику, то не забудьте дізнатися місце розташування фірми. Як правило, престижність фірми визначається її офісом.

Не ігноруйте матеріали, з яких виконаний шафа і відповідно його дизайн. У більшості випадків у виготовленні шаф використовують деревостружкові плити. Оскільки це один найдешевших матеріалів. Його легко обробляти, він водостійкий і дуже міцний, підійде для виготовлення меблів в передпокій (http://round-cupe.ru/shkafy-kupe-v-prihozhuju/).

На даний момент великим попитом користується шафа, виготовлений з матеріалів МДФ і деревоволокнистих плит. Такі шафи відрізняються високою якістю і у них пристойний термін життя.

МДФ виготовляється з висушеного деревного волокна, волокна спресовують, і додатково до їх складу додається зв’язуючу речовину. МДФ є чистим матеріалом, і він простий в обробці. За ціною МДФ коштує набагато більше, ніж та ж ДСП.

Якщо не хочете стати жертвою обману вимірюйте товщину бічних стінок шафи-купе. У імпортних шаф товщина складає 18 мм, а країн СНД 16 мм. В обробці шаф використовують синтетичні матеріали, дзеркало, скло і метал.

Головним елементом шафи є розсувні двері. Двері зазвичай виготовляють з дзеркал, скла, МДФ і ДСП.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.