Як вибрати клейовий пістолет ?

клеевой пистолет

Пістолет для клею- досить новий інструмент, який ще недавно ставився до професійної будівельній техніці, але поступово переходить в розряд предметів необхідних у будь-якому будинку. Чим же він такий корисний ? Це зручне пристосування, яке практично миттєво і надійно дозволяє склеїти майже всі щільні Неосипающаяся поверхні, без зайвих зусиль і бруду. Але на прилавках магазинів можна побачити моделі від 30 до 500 доларів, яку ж з них вибрати?

Як і з будь іншою технікою в першу чергу необхідно визначити, для яких завдань вона буде використовуватися. Якщо ви вирішили купити клейовий пістолет для домашніх потреб- дрібного ремонту або творчості, то купувати дорогу професійну модель не має сенсу. Якщо ж прилад потрібен для професійної діяльності або роботи з великими площами, тоді знадобиться потужний і надійний інструмент, здатний забезпечити швидку подачу клею і тривалу безперебійну роботу. Швидкість подачі може варіюватися від 5 до 30 грам на хвилину. Також варто звернути увагу на діаметр патрона. Він може бути 7 і 11 мм. Менший цілком підійде для домашніх потреб, великий потрібен, якщо доведеться клеїти багато і швидко.

Наступний важливий параметр робоча температура і швидкість нагріву. Вони суттєво впливають на ціну. Якщо передбачається використовувати універсальні патрони, то достатньо буде приладу, який може підтримувати температуру 105 градусів або трохи більше. Для спеціальних клеять складів існують моделі з робочим діапазоном до 500 градусів. Нагріватися якісний інструмент повинен за 4-5 хвилин.

В цілому по технічній частині все. Решта критеріїв більше відносяться до зручності та безпеки. Є клейові пістолети, як на акумуляторах, так і з шнуром. У першому випадку забезпечується більша мобільність, але збільшується вага і доведеться стежити за зарядкою батарей. Другий варіант відрізняється меншою вагою, але має обмежений радіус дії.

Подача клею може регулюватися поворотним і повзунковим курком. Однозначної думки який краще- ні, це залежить від звички і особистих переваг. Окремої уваги заслуговує зручність і термоізоляція корпусу. Це якраз той момент, на якому не варто економити. Прилад з якісним корпусом не тільки більш безпечний, але і пропрацює набагато довше. В цілому, коли мова йде про довговічність будь-якої техніки- найкраще довіряти гарантії. Чим більший гарантійний строк, заявлений виробником, тим інструмент надійніше.

Деякі моделі можуть йти в комплекті з набором насадок, які дозволяють отримувати різні смужки гарячого клею.

© 3366 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.