Як вибрати кращу сантехніку

Как выбрать лучшую сантехнику

Коли з’являється необхідність купити ванну http://santehlux.by/vanny/ або просто виникає бажання змінити застарілий дизайн та обладнання- це вимагає всебічного обдумування. Ванна практично у всіх асоціюється із зручністю, комфортом, функціональністю і відпочинком, адже саме тут починається і завершується кожен день.

Найважливіше у ванній- сантехнічне обладнання. Перед покупкою і установкою важливо знати, як правильно його підібрати. Сантехніка буває виготовлена з різних матеріалів:

Фарфор- найпопулярніший варіант з екологічної сировини.

Чавун- найміцніший, що не піддається корозії і добре зберігає тепло матеріал.

Сталеві вироби. Сталь погано тримає тепло, що незручно для любителів полежати в гарячій воді.

Акрил- вироби з цього матеріалу відрізняє товщина і кількість шарів армування, від чого залежить якість такого (чим товще і більше шарів- тим якісніше).

Перед тим, як купити сантехніку, необхідно обміркувати, як будуть розставлені всі її елементи, і зробити потрібні виміри довжини, ширини і об’єму.

Особливу увагу зверніть і на колір виробів. Тільки білого кольору існує 16 відтінків. Тому, щоб всі вироби не відрізнялися відтінком і гармоніювали один з одним, всю сантехніку краще купувати від одного виробника, так як тоді у всіх предметів можна підібрати один відтінок.

Купуючи унітаз, краще вибрати варіант з круговим зливом- це найбільш ефективно.

Рекомендується звернути увагу і на трубу відведення- рівно вона встановлена або під кутом, причому кут повинен відповідати системі домашньої каналізаціі.Во багатьох будівельних магазинах з’явилися моделі з антибактеріальним і водовідштовхувальним покриттям, це привертає велику увагу любителів підвищеної гігієни та комфортності. Для раціонального розміщення всіх складових елементів ванної кімнати використовуються інсталяції http://santehlux.by/Installyatsiya-dlya-bide-unitazov/.

При підборі раковини варто загострити увагу на її матеріалі. Раковини бувають з порцеляни і фаянсу. Варто врахувати, що змішувач підбирається під модель раковини.

При виборі ванни також важливо вибрати і матеріал. Характеристики акрилових ванн найбільш відповідають сучасним вимогам. Якщо Вам хочеться заощадити або є схильність до класики- найкраще підійдуть чавунні ванни, вони стоять на другому місці за якістю після акрилових. У продажу є цікаві варіанти фігурних ванн, які дозволяють вивільнити місце в приміщенні.

Ремонт у ванній кімнаті, особливо з заміною сантехніки, як правило, робиться нечасто, так що краще підготуватися до нього як слід, не економлячи на якості, функціональності і красі.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.