Як вибрати ламінат

выбор ламината

Отже, ви визначилися з покриттям підлоги для свого будинку, і ваш вибір припав на ламінат. Що потрібно знати для того, щоб придбати якісний продукт ? Поговоримо про те, як вибрати ламінат.

Ламінат являє собою штучне багатошарове покриття багатошарового типу. Ці шари представлені:

Верхньої захисної ламінованою плівкою

Декоративним папером з малюнком текстури дерева

Основним матеріалом плити- ДВП або ДСП. Між ним і верхніми шарами може бути присутнім прошарок, просочена смолами

Водонепроникним меламіном. Цей захисний шар покриває підставу плити ламінату.

Знати порядок розташування і характеристики цих шарів слід для того, щоб при виборі покриття самостійно проконтролювати якість виконання кожного з них. Захисний шар не повинен мати на своїй поверхні подряпин або відколів, замазаних вибоїн. Матеріал плити- ДСП / ДВП повинен забезпечувати панелям ламінату достатню міцність, а в торцях (місцях з’єднання панелей один з одним) не повинно бути пошкоджень структури рельєфних замків, інакше сусідні панелі не з’єднаються один з одним так, як слід. Нижній захисний шар також повинен здійснювати рівномірне покриття всієї нижньої поверхні панелі.

Як правило, пачки з ламінатом поставляються в запечатаному вигляді. У цьому випадку переконайтеся, що вони не мають пошкоджень цілісності упаковки, прим’ятих кутів і плям від патьоків води.

Важливо знати, що існують різні класи ламінату. Основна відмінність між ними- ступінь зносостійкості верхнього шару. Коротко про те, куди і який ламінат варто купувати:

21,22 і 23 класи ламінату практично не можна зустріти у продажу у вітчизняних магазинах. Але якщо ви їх знайшли, то знайте, що їх місця застосування- це спальні, дитячі та вітальні відповідно. Втім, їх невисока якість не виправдується навіть низькою ціною.

31 клас. Цей матеріал переважно укладають в спальні.

32 клас. Ламінат цього класу розрахований на застосування в дитячих кімнатах, залах і віталень, де інтенсивність ходіння знаходиться на середньому рівні.

33 клас. Сміливо вибирайте цей матеріал для укладання в коридорі та кухні- місцях найінтенсивнішого ходіння. Крім того, такий ламінат залагоджують в офісах і конференц- залах.

Купуючи цей підлоговий матеріал, не забудьте купити підкладку під ламінат. Вона потрібна для остаточного вирівнювання підлоги і забезпечення гідроізоляції.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.