Як зменшити витрату води — прості приклади для кожного!

Останнім часом, тарифи на послуги ЖКГ ростуть набагато швидше наших зарплат. Тому доводиться економити буквально на всьому. Зокрема, у цій статті ми поговоримо про економію води.

Цікаво, але незважаючи на те, що в Росії вартість кубометра води відносно невелика, до кінця місяця нас приходять рахунки, які дивують своїми цифрами. А все тому, що ми просто не вміємо ощадливо користуватися водою, що тече з кранів наших квартир.

Зараз ми наведемо кілька простих і дієвих заходів, які допоможуть вам без праці заощадити на споживанні води.

  1. Спеціальні насадки на кран добре економлять воду

    По-перше почнемо з найпростіших істин. У більшості росіян є звичка чистити зуби з відкритим краном. Тобто, по суті, поки ви чистите зуби вода вам не потрібна, але кран наполегливо виливає її з себе. Підраховано, що за одну чистку зубів, в середньому витікає близько 10 літрів води! Задумайтеся, вам потрібно стільки води, щоб почистити зуби? А тепер підрахуйте скільки у вас виходить за місяць.. В результаті, в середній сім’ї, тільки на чищенні зубів можна заощадити 1-2 кубометри води на місяць просто закриваючи кран під час чищення зубів.

  2. Використовуйте спеціальні насадки на кранах. Є спеціальні насадки для кранів(стоять буквально 20 рублів), які допоможуть заощадити до 40% від споживаної води. Особливість цих насадок-сіточок в тому, що вони збагачують що витікає з крана воду бульбашками повітря, тим самим навіть при напіввідкритому крані струмінь води буде такого ж розміру, як і раніше.
  3. Прості методи економії води

    Згадаймо і про унітазі. Щодня ми ходимо в туалет не менше 3-4 разів. У стандартному зливному бачку зазвичай вміщується близько 8-ми літрів води, і як ви можете спостерігати, кожен раз при смытии вся ця вода витікає в каналізацію. професійні сантехніки підрахували, що для повноцінного смытия цілком достатньо і 5-6-ти літрів води, а значить по суті ми щодня даремно витрачаємо воду зливаючи її в унітаз. Як вирішити цю проблему? Можна просто відрегулювати зливний клапан так, щоб води в бачок набиралося менше. Якщо це зробити неможливо, на дно бачка можна покласти який-небудь неплавучий предмет. Багато використовують звичайний цегла. Це зменшить обсяг води, що набирається в бачок і в кінцевому результаті знизить рахунки за воду.

  4. Міняйте свої звички. З кожним роком, вартість кубометра води дорожчає, але звичка бездумно витрачати воду у більшості з нас залишилася. Тому досить просто привчити себе до деяких корисним і вигідним звичок, наприклад: «відкривати водяний кран тільки наполовину«, » не давати воді просто так текти, поки ви відходите від раковини«, і т.д.

Багато хто може підтвердити, що застосовуючи на практиці зазначені дії можна зменшити щомісячний рахунок за воду вдвічі. При цьому, як ви можете бачити, це досить просто і не змінить ваше життя кардинально. Ви також з комфортом будете користуватися всіма благами людства, достатньо розвинути в собі звичку вчасно вимикатися кран.

Читайте також нашу статтю: Розміри душових кабін — 90×90, 120×80 і т.д. Дізнайтеся більше про таких кабінках та їх переваги!

© 6773 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.