Як знести стіну

снести стену

Перепланування приміщення є одним з найбільш актуальних питань на ранній стадії ремонту. Слід враховувати, що стіни можуть служити основою для системи вентиляції, електропроводки, опалення, трубопроводу, каналізації. Для прокладки комунікацій (вентиляція, вода, каналізація) можуть використовуватися так звані технічні короба, руйнувати і переміщати які не рекомендується. Перепланування здійснюється з суворою прив’язкою до технічних систем будівлі (вхідні або вихідні), тобто стояки водопостачання та каналізації не підлягають знесенню або будь- якому зміщення / переміщенню. Знесення внутрішніх стін може проводитися тільки після узгодження з усіма контролюючими органами та комунальною службою.

Для демонтажу стіни в квартирі вам знадобляться наступні інструменти: молоток, зубило, кувалда, електричний відбійний молоток або ударний перфоратор, болгарка. Перш ніж знести стіну в квартирі необхідно виконати демонтаж електричної проводки, зняти зі стіни розетки і вимикачі. Далі необхідно зняти лиштви, плінтуси підлогові і стельові, видалити шпалери і шар штукатурки. Починати роботу слід з руйнування верхньої частини стіни. Знос цегельних стін проводиться шляхом послідовного вибивання цеглин. На стику між стіною і стелею робиться кілька сильних ударів кувалди по зубилу (зубило тримаємо на стику між цеглою). Це порушить в’язку, шви дадуть тріщину, і цегла легко відвалиться. Знесення стін з гіпсокартону і піноблоків можна провести за допомогою молотка, або ж шляхом підпилювання гіпсокартонних плит, після чого конструкція легко руйнується. Щоб уникнути сильної запиленості приміщення, і стіну і підлогу необхідно періодично збризкувати водою.

При знесенні несучої стіни необхідно використовувати підпірки для зміцнення вищестоящої конструкції, а також застосовувати сучасний інструмент, робота якого не тягне за собою виникнення сильної вібрації. Якщо ви зважилися знести несучу стіну- пам’ятайте, що вона є необхідним елементом конструкції будівлі і її руйнування може привести до обвалення всієї будови. Зносити таку стіну можна лише в крайніх випадках, обов’язково зміцнюючи утворився склепіння.

© 3342 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.