Як зробити шумоізоляцію квартири самостійно?

Ми всі хочемо досягти комфорту і затишку у власному будинку. Але цього навряд чи можна домогтися, якщо сусіди кричать і танцюють в будь-який час доби, а ще є ті, хто ніяк закінчить ремонт у своїй квартирі і вічно нагадує про це звуком дриля або перфоратора. Часто з вулиці можуть бути чутні проїжджаючі автомобілі і несподівано спрацьовані сигналізації. У той час як тиша дуже важлива для здоров’я людини, вона дозволяє розслабитися і нормально відпочити. У такому випадку єдиним виходом стане шумоізоляція стін, підлоги і стелі.

Щоб звукоизолировать приміщення, потрібно обробити всі стіни, підлоги і стелі спеціальним матеріалом, який здатний поглинати звуки. Особливо важливі для хорошої шумоізоляції вікна та двері, вони повинні якомога краще захищати будинок від сторонніх шумів і звуків.

Щоб отримати ідеальну шумоізоляції в квартир, подумати про це слід ще на етапі будівництва. Т.к. наскільки шумно буде у вашому будинку, залежить від товщини і якості матеріалів, які застосовувалися для будівництва перекриттів і стін.

Тут працює саме просто правило: чим товще стіна, тим менше шуму вона пропускає. Але тут слід розуміти, що зробивши стіни дуже товстими, ми ризикуємо безпекою та якістю споруди в інших відносинах, це великі витрати і громіздкі конструкції. Для цього при шумоізолірованіі можуть застосовуватися спеціальні перегородки. Найбільшою популярністю користуються МДФ панелі. їх відрізняють чудову якість і відмінні характеристики. Фахівці радять МДФ панелі купити в Мінську, так як вони виготовляються з натуральних матеріалів, що не містять шкідливих епоксидних смол і фенолу. Такі панелі використовуються в приміщеннях з вимогами підвищеної гігієни (кухні, дитячої), їх відрізняє простота у відході.

Шумоізоляція може бути різною і залежати від видів шумів, які нам заважають. Шуми можуть бути ударні і повітряні. Ударні породжуються падінням предметів, а також, якщо сусіди пересувають меблі по підлозі, гучного ходьбою.

Людські голоси породжують повітряні шуми, а також їх виникненню сприяє використання побутових електроприладів, це викликано коливаннями повітря. Ви можете часто стикатися з такими шумами через тонких стін і неправильно стикувати панелей.

Для звукоізоляції зверху використовуються натяжні стелі з великим граничним значенням проникнення звуку, як варіант можуть бути підвісні стелі з гіпсокартону, зі спеціальними характеристиками. Велику популярність має система з акустичного натяжної стелі і плит з мінеральної вати, що дозволяє зменшити шумоізоляцію. Добре гасить звукові коливання мінеральна вата, яка також використовується як відмінний утеплювач для стін і підлоги.

Отримати хорошу шумоізоляцію можна загерметизировав всі стики, які можуть бути між стелею або підлогою і стінами. У цьому випадку ви можете використовувати звичайний герметик. Він стане в нагоді і для обробки стояків водопостачання та отопленія.Шум з вулиці і під’їзду не пустять в будинок пластикові вікна зі спеціальними шумоізолюючими склопакетами і щільно прилеглі вхідні двері. Купуючи більше масивні двері, ви воспрепятствуете проникненню шуму в вашу квартиру. Самостійно можна ущільнити дверний отвір за допомогою гумових прокладок, ущільнити поріг, щоб двері максимально щільно прилягала до дверної коробки.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.