Якість і функціональність німецьких кухонних гарнітурів

немецкие кухонные гарнитуры

Кухня є своєрідним відображенням гармонії будинку. На ній має бути приємно проводити час з друзями, близькими людьми. Саме тому кухонний гарнітур повинен бути функціональним, красивим і привносити в будинок затишок. Всім світовим стандартам якості відповідають кухні Німеччини. Згідно відгуками росіян, вони зроблені у відповідності з тими вимогами, які пред’являють господині до домашніх меблів. Сьогодні Німеччина є лідером у виробництві кухонних меблів. При її виготовленні враховуються багатовікові традиції. Саме тому у всьому світі довіряють німецьким виробникам. Історично склалося, що меблі, виготовлені на території цієї країни, поєднує в собі надійність, якість і довговічність.

У чому їх відмінність від інших виробників?

Вони виробляються за сучасними технологіями

Відповідають необхідним стандартам якості

Мають хороші експлуатаційні характеристики

Матеріали, з яких вони виготовлені, не заподіюють шкоди здоров’ю

Виробництво кухонь Zuchel Kuche

При виробництві гарнітурів та окремих елементів меблів використовуються якісні європейські матеріали, які виробляються світовими лідерами в цій сфері (Hettich, Vauth- Sagel та інші). Все виробництво розташовується в Німеччині. Але для того, щоб кухні німецької якості стали доступні росіянам і жителям СНД, збирання відбувається в Білорусі.

У 2013 році гарнітури компанії були відзначені дипломом на 25 міжнародній виставці «Меблі- 2013 » завдяки своєму вражаючому дизайну.

Переваги компанії Zuchel Kuche

Сьогодні клієнтам пропонується вибрати гарнітур, виконаний у будь-якому стилі, починаючи від класичного, закінчуючи сучасними. Можна придбати меблі, зроблену в класичному німецькому дизайні: « Меле », « Шверін », « Йена »… Кожен набір індивідуальний і може стати таким собі переходом з простору кухні в житлову зону. Він може бути зроблений з масиву ясена, шпону, МДФ, акрилу, пластику. Будь-який набір може бути доповнений вбудовуваної технікою і столовими групами.

Ще одним з переваг є те, що всі частини дуже лаконічні, не мають зайвих декоративних елементів. Завдяки своїй модульності з’являється можливість облаштувати простір так, щоб був збережений загальний стиль, ергономічність кухонного простору. Це дозволяє будь-якій господині так організувати свою діяльність так, що все буде знаходитися під рукою.

Якщо ви вирішите познайомитися з відгуками людей, то відвідайте офіційний сайт виробника. Тут ви побачите, як багато клієнтів залишилося задоволеними обраним якістю. Завдяки чітко сформульованим вимогам замовників, професіоналізму дизайнерів з’являється можливість поєднати на своїй кухні всі необхідні функціональні елементи. При необхідності можна розбити весь простір на окремі робочі зони. Наявність додаткових світлових елементів, вибір світлих тонів візуально розширює простір, робить його більш просторим.

Стаття написана за матеріалами http://zuchel-kuche.ru

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.