Якщо передпокій маленька : дизайн маленької передпокою, фото стильного інтер’єру

маленькая прихожая

Досить часто передпокої в типових квартирах настільки малі, що звичайний меблевий гарнітур там поставити просто нікуди. Але навіть у настільки обмежених умовах, якщо раціонально використовувати всі доступні корисні квадратні сантиметри, можна створити зручний і красивий інтер’єр. Дизайн маленької передпокою- це не найпростіше завдання, але, дотримуючись основні правила і підключивши фантазію, з нею може впоратися абсолютно будь-який. І тоді ви зможете вразити своїх гостей відмінним смаком і відчуттям стилю прямо з порога. Отже, які ж хитрощі професійні дизайнери використовують при створенні оформлення маленькому передпокої ?

Інтер’єр передпокою в маленькій квартирі : цікаві ідеї для маленької передпокою

Якщо передпокій маленька, то самий відповідний стиль для неї- мінімалізм. На щастя він сьогодні неймовірно популярний і має безліч напрямків. Головні його складові- мінімум деталей, максимум кольору і форми. Це чудово підходить для маленьких приміщень, так як велика кількість декору та прикрас у замкнутому просторі створює відчуття захаращеності.

маленькая бело-голубая прихожая

стильная маленькая прихожая

маленькая прихожая с натуральными элементами в дизайне

Якщо говорити про обробку загалом, то краще вибирати однотонні «чисті» світлі відтінки, які можна стильно підкреслити деталями контрастного кольору. Пам’ятайте, що будь-який колір, який ви використовували в інтер’єрі, має зустрітися мінімум двічі, тоді колірна гамма буде виглядати продуманої і гармонійною. Не варто захоплюватися різноманітністю, краще, якщо ви зупинитеся на 2-х основних кольорах і максимум 3-4 їх відтінках.

Маленькі передпокої досить вимогливі і до вибору меблів. Так, звичні відкриті вішалки, хоч і займають менше місця, але перевантажують інтер’єр деталями. Це справедливо і для поличок, калошниці та інших корисних « ємностей ». Оптимально, якщо одяг, взуття та інші корисні дрібниці будуть акуратно заховані за дверцятами або в скриньках. Якщо для звичайної шафи місця зовсім немає, зверніть увагу на кутові моделі, вони більш компактні. Також сьогодні є маса оригінальних навісних поличок, пуфів з вбудованими ящиками та інших предметів меблів, які дозволять економічно використовувати всю площу.

Для тих, хто не боїться експериментів, може підійти інтер’єр передпокою маленькою, де шафа для одягу вбудовують на місці міжкімнатної перегородки, поєднуючи його з розсувними дверима.

Як облаштувати маленьку прихожу : ремонт, шпалери, декор і кутова меблі

Якщо ви звернули увагу, то будь-яка маленька передпокій, фото яких розміщені на нашому сайті, добре освітлена. Світло- відмінний помічник в зонуванні і зоровому збільшенні невеликих кімнат. Краще вибирати невеликі світильники або бра, і розташовувати їх на різному рівні. Наприклад, ряд точкових світильників і пара бра біля дзеркала.

Також можна забезпечити доступ природного світла. Для цього достатньо міжкімнатні двері з глухим полотном замінити красивою шторою або моделлю з склінням. Це не тільки додасть світла в кімнаті, але й відкриє перспективу, що також візуально зробить ваш передпокій більше.

Окремої уваги заслуговують дзеркала. В ідеалі воно повинно бути одне і велике. Якщо ж повісити дзеркало абсолютно нікуди, то дзеркальної може бути дверцята шафи або міжкімнатні двері. Не дивлячись на те, що дзеркала значно збільшують простір, не варто ними захоплюватися. Коли їх багато в кімнаті, людина дезорієнтується, що призводить до непотрібних навантажень, пригнобленого стану і підвищеної дратівливості.

Зверніть увагу, в якому б стилі не оформлені представлені в галереї передпокої (фото), маленькі елементи в них відсутні. Навіть предмети, які не мають функціонального навантаження, великі і лаконічні. Дрібні деталі змушують сконцентруватися на них, що також робить кімнату візуально більш тісної та перевантаженої. Тому варто відмовитися від усіляких сувенірів, а ключі, рукавички та інші дрібниці зберігати в спеціальних скриньках або на полицях.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.