Забір на гвинтових палях і стовпи для забору металеві ; встановлення бетонних стовпів для забору

столбы для забора

Для чого необхідний паркан або огорожу ділянки- кожен вирішує сам, дивлячись які функції покладати на цю споруду : сховатися від сторонніх очей на приватній території, запобігти проникненню сторонніх, визначити межі ділянки, захистити палісадник або квітник, та хіба мало навіщо. Наше завдання познайомити вас з деякими видами огороджень і способами їх встановлення.

Визначивши функціональне призначення огородження, вибираємо його вид і спосіб установки. На сьогоднішній день існує безліч видів зборів, як за формою і висоті, так і за матеріалом, з якого вони виготовлені. Поговоримо про стовпи, на які кріпляться самі елементи огорожі. Стовпи для огорож можуть бути дерев’яними, залізобетонними, металевими, з блоків або цегли.

Дерев’яні і залізобетонні стовпчики для паркану ; як зробити стовпи для паркану з цегли своїми руками

Дерев’яні стовпи для огорожі, на жаль, менш надійні, термін їх служби складає 10-15 років. Перед пристроєм забору необхідно протравить дерев’яні конструкції спеціальними антисептиками, щоб надалі не допустити гниття і продовжити термін служби огорожі. Нижню частину стовпа необхідно захистити від впливу вологи : обмазати бітумом або обмотати гідроізоляційним матеріалом.

бурение скважины пол столб для забора

кирпичные столбы для забора

схема установки столбов для забора

Стовпи для забору бетонні випускаються виробниками в комплектації з залізобетонними панелями або окремо. Мають закладні деталі для навішування огороджувальних конструкцій. Але можна виготовити бетонні стовпчики і самостійно, встановивши на підготовлений фундамент опалубку потрібного розміру з розміщеною в ній арматурою, і залити бетоном. Бетонні стовпи більш надійні і довговічні.

Цегляні стовпи для паркану- це, насамперед надійність, а також доповнення до архітектурного стилю будинку з цегли. Опори виконуються безпосередньо на місці установки огорожі : розраховується крок, заливається фундамент. Кладку стовпа краще виконувати у вигляді колодязя, як правило, з облицювальної або червоної цегли, встановивши в центр арматуру і заливши її розчином бетону. Альтернатива цегельному огорожі- паркан із стовпами з бетонних блоків.

Стовпи для забору металеві найбільш поширені у використанні різних видів огорож. Стовп представляють собою металеву трубу. Діаметр опори залежить від матеріалу і ваги захисної конструкції. Щоб уникнути попадання вологи в порожнину труби, звичайно зверху, надягають пластмасову заглушку. На металеві елементи необхідно нанести антикорозійний склад і забарвити відповідною фарбою.

При влаштуванні фундаментів для будь-яких видів опор і огорожі необхідно виконати дренажну подушку з втрамбованного щебеню.

Все більшою популярністю користується паркан на гвинтових палях. Використовуючи такі опори, можна значно заощадити час зведення огорожі і власні сили, а також встановити паркан на «поганих» грунтах.

Буріння під стовпи забору і відстань між ними: як правильно встановити стовпи

Перед установкою гвинтових стовпів для забору необхідно виконати розмітку майбутнього огородження, вбити кілочки з кроком, відповідно до проекту, натягнути мотузку, переконатися, що нічого не заважає по периметру майбутнього огорожі. Гвинтові палі- це металеві загострені труби з ріжучими гвинтовими лопатями в нижній частині, які встановлюють в наміченому місці і прокручують за годинниковою стрілкою. Таким чином, опора входить в грунт на необхідну глибину. Щоб дотримати вертикальність стовпів, використовуйте будівельний рівень або звичайний висок. Крок установки опор залежить від довжини і висоти секції обгороджує. Чим вищий паркан, тим більше крок, але при цьому і фундамент вимагає більш ретельної підготовки.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.