Заміна труб у ванній своїми руками, відео-інструкції, поради

Розводка труб у ванній — все просто!

В кожній квартирі або будинку, рано чи пізно потрібна заміна труб у ванній.

Комунікації, що проходять всередині квартири або будинку — це, по суті, найважливіше для кінцевого споживача, тобто для нас.

Раніше ми вже детально описали інструкцію монтажу водопроводу і каналізації. В будь-якому будинку або квартирі, варто з великою відповідальністю поставитися до якості систем комунікацій.

Детальні інструкції:

— монтаж водопроводу своїми руками(докладні інструкції, фото, відео);

— монтаж каналізаційних труб у будинку і квартирі(поради, відео);

Вода в трубах знаходиться під тиском, і у випадку «прориву», серйозно постраждає не тільки ваше житло, але і квартири тих, хто живе під вами(якщо мова йде про багатоквартирному будинку).

Тому, для розведення труб у ванній потрібно використовувати тільки самі якісні матеріали і методи роботи. Зокрема, раніше ми визначили, що найбільш оптимальним є прокладання водопроводу з поліпропіленових(пластикових) труб, які з’єднуються між собою зварюванням за допомогою спеціального інструмента — паяльника-прасування. Такий вибір зробить заміну труб у ванній по-перше, більш надійними і по-друге менш трудомістким. Та до того ж цей вид матеріалу дозволить заощадити на труби і фітинги(на відміну від метало-пластикових труб).

Каналізація, що проходить всередині квартири або будинку також дуже важлива. Не варто економити на матеріалах, не треба використовувати труби з дуже малим діаметром. Правильний підбір каналізаційних труб і якісна їх встановлення, допоможе вам уникнути проблем у подальшому.

Якщо простір квартири або будинку дозволяє заховати комунікації в стіні, до якості з’єднань водопровідних і каналізаційних труб потрібно поставитися ще більш ретельно, тому що в цьому випадку ви не зможете під час визначити початок виникнення протікання або перші ознаки прориву.

Експерти рекомендують використовувати для каналізаційних труб герметик. Це ще більше зміцнить з’єднання, і позбавить вас від можливих неприємних запахів.

В цілому ж, дотримуйтесь інструкцій і рекомендацій, які дають професіонали, і ваші водні комунікації будуть зручними і надійними.

© 3127 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.