Заміна змішувача у ванній і на кухні своїми руками : як поміняти кран, замінити кранбукси, прокладку або картридж

как поменять картридж в смесителе

Як відомо, хорошу господиню видно по чистоті в будинку, а доброго господаря- в першу чергу по справним змішувачів які, на жаль, частенько дають текти. Але вчасно виконана заміна прокладки може позбавити вас від заміни кран-букси в змішувачі або самого змішувача. З подібною проблемою багато хто стикався. Хтось віддає перевагу запросити кваліфікованого сантехніка, а хтось наважується на самостійний ремонт. Наша стаття для другого. Сьогодні ми докладніше розповімо, як поміняти прокладку в крані, виконати при необхідності заміну кран-букси і як поміняти кран на кухні або ванній кімнаті.

Як поміняти змішувач у ванній кімнаті або на кухні : порядок робіт по заміні крана

Заміна змішувача на кухні або ванній кімнаті часто необхідна з двох причин : по-перше, зважаючи на його морального застарівання, по-друге, через поломку, коли заміною яких або деталей не обійтися.

замена кран буксы в смесителе

замена смесителя

замена прокладки в смесителе

Отже, новий змішувач придбаний. Приступаємо до його встановлення. Перше, що необхідно зробити- це перекрити подачу холодної і гарячої води, закрутивши вентилі на стояку. Потім демонтуємо старий кран. Робити це потрібно акуратно, щоб не зірвати різьбу. Слід очистити з’єднувальний патрубок від застояної бруду. Далі робимо обмотку різьблення лляної клоччям за годинниковою стрілкою на 4-5 обертів і промазуємо її спеціальною ущільнювальної замазкою або герметиком в напрямку обмотки. Видаляємо залишки клоччя, що потрапили в отвір вентиля, і приступаємо до установки самого змішувача. Встановіть його рівно, щоб не було перекосів. Нагвинчуючи кран, не перестарайтеся, скористайтеся гайковим ключем.

Як поміняти картридж у змішувачі, замінити прокладку в крані, або зробити заміну кран букси

Ми розібралися, як поміняти змішувач на кухні або у ванні. Але іноді при несправності досить замінити деякі його деталі, або, що ще простіше, просто встановити нову прокладку.

Як замінити прокладку в крані ? Вийшла з ладу гумова або пластикова прокладка є однією з основних причин протікання. Капає вода здатна вивести із стану рівноваги майже будь-якого члена сім’ї. Витік води так само веде до перевитрати води, тому заміна зносилася прокладки повинна проводитися своєчасно.

При заміні прокладки, так само як і при заміні змішувача необхідно перекрити воду. Більшість кранів мають два вентилі : холодної та гарячої води. Зніміть декоративну пластикову накладку (синього або червоного кольору) з вентиля, що вимагає ремонту. Відкрутіть болт, що фіксує корпус головки крана. Вийміть конструкцію, знизу якої знаходиться прокладка. Кріпитися прокладка може за допомогою гайки або штифта. Видаліть зношену прокладку, встановіть нову. Розмір нової і старої прокладок повинен збігатися. Поверніть всі деталі у вихідне положення.

Іноді причина витоку крана криється зовсім не в зносилася прокладці. « Гарчати » кран повідомляє про те, що прийшов час заміни кран-букси. Кран-букси бувають з гумовими манжетами або сучасні- з керамічними вставками. Для заміни деталі необхідно витягти її. Розібрати кран аналогічно опису вище і встановити нову кран- буксу. Вирушаючи в магазин за новою деталлю, прихопіть з собою вийшла з ладу кран- буксу. Консультанти магазину допоможуть вам вибрати відповідну заміну.

В основі змішувачах з одним важелем лежить картридж, який відповідає за напір і температуру води, що подається. При несправному картриджі спостерігається витік води з носика або з-під ручки перемикання крана. Заміна картриджа не складна. Необхідно зняти декоративну накладку, відкрутити гвинт і зняти ручку. Відкрутити гайку, яка кріпить картридж. Витягти деталь і замінити її на нову. Зібрати все в початкове положення.

Частою причиною зносу деталей крана є не дуже якісна вода з частинками піску. Установка фільтрів допоможе надовго зберегти ваші змішувачі в справному стані.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.