Заміський ділянку зі знижкою 20 % !

земельный участок

Тільки до кінця цього місяця ви можете купити заміський ділянку в мальовничому місці в комфортних умовах сучасного котеджного селища зі знижкою 20 %. Таку знижку отримати достатньо просто і варто поспішити, адже часу залишилося не так вже й багато. Для того щоб отримати двадцятивідсоткову знижку на придбання нерухомості в котеджному селищі Мартьянова треба всього лише знайти купон зі знижкою на сайті селища. За умовами даної акції ви можете купити будь-який земельний наділ, крім Прилісне.

Земельні ділянки в КП Мартьянова

Мартьянова- це котеджне селище економ класу, що має на увазі доступні ціни на придбання заміської нерухомості. Ділянки тут площею 7-8 соток, але у всіх бажаючих є можливість купити два сусідніх наділу і об’єднати їх. Великою перевагою КП Мартьянова є те, що до всіх землевладениям тут підведені основні комунікації : газ, електрика і водопостачання. Це сучасне селище, в якому жити безпечно і комфортно. Облаштуванням громадської території та її прибиранням займаються співробітники експлуатаційної служби. За безпеку жителів відповідають професіонали охоронної служби: на в’їзді є КПП, територія цілодобово охороняється.

Варіанти покупки нерухомості в КП Мартьянова

У Мартьянова продаються ділянки Сімферопольське шосе без посередників, тобто вам не доведеться доплачувати за послуги ріелторів, це дозволить заощадити чималу суму грошей. Тому ви зможете вибрати і купити саме той будинок, про який давно мріяли, де буде затишно всій вашій родині. Тут можна купити землю і самостійно будувати будинок, також ви можете купити ділянку з підрядом на будівництво будинку по вибраному вами проекту. Але є можливість придбати і готовий до заселення будинок, вже відразу облаштовуючи його за своїм смаком. Тільки ви вирішуєте, на якому з варіантів зупинити свій вибір. Всі будинки в КП Мартьянова будуються за сучасними технологіями з натуральних матеріалів, таких як: колоди, дерев’яні бруси і подібні, що створює особливу атмосферу і дозволяє відпочити від усіх турбот.

Як купити нерухомість в котеджному селищі Мартьянова

Детальну інформацію про селище і варіантах покупки в ньому ділянок можна дізнатися, зв’язавшись з менеджером компанії забудовника, або на офіційному сайті Мартьянова. Не пропустіть свій шанс отримати 20 % знижки на придбання заміської нерухомості в престижному районі Підмосков’я. На сайті також ви можете замовити екскурсію в селище, забронювати вподобаний вам ділянку або навіть оформити заявку на його покупку.

© 3035 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.