Застосування теплових гармат при ремонтно-будівельних роботах

Применение тепловых пушек

Низька температура повітря в приміщенні, спостережувана під час проведення ремонтно-будівельних робіт взимку або в міжсезоння, уповільнює висихання кожного шару оздоблювального матеріалу, що призводить до зростаючих витрат часу і зниження якості виконуваних операцій. Використання переносного джерело тепла дозволяє радикально перетворити непросту ситуацію. Прогріте повітря забезпечує нормальні умови для оздоблювальних робіт, забезпечуючи високу швидкість виконання операцій, які супроводжуються повноцінним висиханням кожного шару шпаклівки.

Оптимальним варіантом, використовуваним для ефективного прогріву повітря, є теплові гармати, за своїм принципом дії схожі з звичайними тепловентиляторами. Використання пересувного повітронагрівача дозволяє найбільш швидко реагувати на виникаючі потреби, що особливо важливо при проведенні робіт в будівлі з декількома окремими кімнатами. Мобільність теплових гармат дозволяє використовувати їх саме в тому місці, де вони необхідні на даний момент, отримуючи відчутні результати вже через кілька хвилин після включення пристрою.

Існуючий асортимент ефективних нагрівачів повітря містить в собі пристрою потужністю від 2 кВт і більше, що дозволяє підібрати оптимальний варіант, керуючись необхідними параметрами потужності, достатній для прогріву приміщень, а також враховуючи можливості різних електромереж забезпечувати живлення пристрою без перевантажень існуючих ліній.

У більшості випадків теплова гармата електрична є найбільш вигідним варіантом для мобільного будівельної бригади. Конструктивне виконання пристрою розроблено для найбільш зручного переміщення на інше місце використання. Зазвичай стандартні моделі забезпечуються міцною і зручною ручкою для перенесення, що полегшує використання пристрою при багаторазових переїздах на нові об’єкти.

Надійне джерело додаткового тепла, здатний працювати від стандартної побутової електромережі, перетворює роботу будівельників, забезпечуючи нормальні умови для ефективної діяльності в неопалюваному приміщенні в зимовий час. Основою ефективної роботи теплових гармат є постійний рух прогрітого повітря, завдяки чому швидко підвищується температура в приміщенні. При цьому температура нагрітого повітря не є екстремально високою, що сприяє високій мірі пожежобезпеки подібних пристроїв, дозволяючи використовувати їх повсюдно.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.