Земля в Серпуховском районі- можливість побудувати просторий будинок для сім’ї

Земля в Серпуховском районе

На даний момент ще можна купити землю в Серпуховском районі за доступною і демократичною ціною. Кожен другий житель столиці мріє придбати затишне сімейне гніздечко на лоні природи або побудувати розкішний будинок, де відпочиватиме разом з родиною, родичами і друзями. Таке бажання обумовлено не тільки поганою екологічною обстановкою в місті, а й прагненням поліпшити своє здоров’я і відновити духовні сили. Підмосков’ї дуже славиться своїми могутніми і старовинними лісами, які розкинулися на багато кілометрів. У лісі переважають в основному змішані породи дерев, гуляючи по лісі можна збирати ягоди і гриби.

У цьому районі розташований відомий серед москвичів селище Петрухін, який до того ж знаходиться недалеко від столиці, всього 40-50 хвилин їзди. По дорозі, з вікна машини, ви будете спостерігати чудові мальовничі пейзажі, які будуть постійно змінюватися. Попит на землю, дачі, будинки зріс ще й тому, що тепер сюди ведуть відмінно відремонтовані дороги і зручний під’їзд до самого селища. Дороги по всій довжині асфальтовані, гладкі і бездоганні по всій довжині.

Петрухін знаходиться на галявині, в оточенні казкового і старовинного лісу, який межує з єдиним Державним Біосферним заповідником, широко відомого за межі області. У заповіднику, створеному в 1945 році, знаходиться зубровий розплідник, і ростуть кілька тисяч видів дерев, чагарників і трав. На території селища є прекрасний штучний ставок з обладнаної пляжною зоною, де можна весело і активно проводити час з сім’єю, а також купатися і загоряти. Чудово розвинена інфраструктура, наявність магазинів, аптек, медичних установ, кафе, ресторанів, спортивних майданчиків, розважальних комплексів для дітей і дорослих, дозволяють здійснити всі необхідні покупки, не виїжджаючи з селища, а також цікаво проводити своє дозвілля, так як ви звикли в місті. У всі будинки в селищі проведено міські комунікації: газ, водопровід, електрика та інтернет. Завдяки сучасним будівельним технологіям, ви зможете легко і швидко звести власний будинок з натурального дерева. Дизайнери допоможуть ідеально вписати ваш новий будинок в архітектурний дизайн селища, так що ваш майбутній будинок буде гармонійно виглядати з іншими котеджами.

Купити землю в Серпуховском районі в селищі Петрухін означає зробити вигідне вкладення коштів на майбутнє, тому що зовсім скоро не будете такого широкого і різноманітного вибору і прийнятних цін як зараз.

© 3032 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.