Змішувач BLANCO стане гарною прикрасою для мийки фірми Бланко

Смеситель BLANCO

Мийка- це просте, але в теж час, одне з головних пристосувань, встановлених в будь-якій кухні. Воно необхідне для виконання багатьох завдань, пов’язаних як з приготуванням їжі, так і помиттям посуду після її приготування і поїдання.

Серед усіх мийок, представлених на ринку, особливої уваги заслуговують мийки BLANCO. Це пристрій, ретельно продумане у всіх відносинах : зручність, ергономіка, стиль і якість- все тут на найвищому рівні. А для хорошої мийки обов’язково потрібен хороший змішувач Blanco, що забезпечує зручну і надійну подачу води в раковину.

Змішувачі цього виробника мають витриманий стиль, в основному в двох напрямках : чіткі лінії, квадратні форми, добре доповнюють інтер’єр кухні в стилі « модерн», і округлі форми, які більше підходять для приміщень, оформлених у класичних стилях.

Звичайно, в асортименті є змішувачі, зовні оброблені різними матеріалами : гранітом, керамікою, або просто виготовлені з нержавіючої сталі. Зазвичай вибір того чи іншого змішувача залежить, в першу чергу, від обраної мийки.

Кожен змішувач Бланко володіє великою надійністю і довговічністю, так що його не доведеться міняти через кілька років. Зручне управління подачею води гарантує зручність при роботі з мийкою. Більшість змішувачів обладнані одноважільним управлінням. Це дає можливість господині одним рухом налаштувати подачу води так, як потрібно. З першого погляду це може здатися незначним поліпшенням, але на практиці виходить значна економія часу в порівнянні з вентильними змішувачами.

Багато змішувачі Бланко обладнані додатковими можливостями, найбільш часто зустрічаються два доповнення:

висувною виливши води ;

аератор.

Перше дає можливість зручно наповнювати водою великі ємності завдяки висуванню виливу води вперед і вгору. Друге дозволяє набрати склянку води, збагачений киснем.

Практично всі змішувачі, будь вони хромовані, керамічні або гранітні, випускаються в різних колірних відтінках, що дозволяє підібрати змішувач, найбільш підходящий для вашого інтер’єру.

Бланко http://blanco-dealer.ru- це відмінна якість у всіх відношеннях! Адже фахівці даної компанії ретельно продумують кожну дрібницю у виробах, що випускаються компанією для продажу. Це ж є і причиною величезної популярності компанії.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.