Змішувач для біде : настінний, вбудований, зі шлангом ; як вибрати і встановити змішувач з гігієнічним душем для туалету і біде

гигиенический душ в туалете

Підвищена увага до особистої гігієни, звичайно, не просто веянье моди, але і вимога до нормального життя в сучасному світі. Однак занадто частий прийом душу так само шкідливий, як зневагу чистотою. Саме тому в багатьох країнах Європи та середньої Азії дуже популярна така сантехніка, як біде. У типових квартирах наших широт її встановити досить складно, але завжди можна знайти вихід, наприклад гігієнічний змішувач або кришка з функцією біде. Найрізноманітніші інженерні рішення дозволяють сьогодні забезпечити собі найкомфортніші умови з мінімальним вкладенням коштів. Як можна вирішити проблему інтимної гігієни в умовах малогабаритних квартир, і розповість ця стаття.

Вбудований змішувач для гігієнічного душу і настінний : пристрій і відмінності

Природно самим широким набором функцій, зручністю і надійністю, як і простотою в монтажі відрізняються окремі біде. Сьогодні вони можуть бути підлоговими і навісними, оснащуються автоматичним управлінням, що дозволяє не тільки регулювати температуру води, але режим роботи. Багато хто з них оснащують навіть спеціальним феном. Але в більшості санвузлів звичайної квартири для біде просто не місця.

смеситель с гигиеническим душем

гигиенический душ в туалете

смеситель для биде

Компактних рішень для приміщень маленькій площі виробники пропонують три:

унітаз з функцією біде ;

кришка-біде ;

гігієнічний душ.

Перший варіант відноситься до найдорожчим, але і самим оптимальним. В цілому це звичайний унітаз з вбудованим змішувачем для біде з душем або без нього (в цьому випадку встановлюється вбудована форсунка або висувної носик- бідетка). Такі моделі можуть бути як найпростішими в управлінні, так і комплектуватися самим різним функціональним обладнанням (кришка-ліфт, провітрювання, масаж, сушка). На вигляд вони майже не відрізняються від звичайного унітазу і легко вписуються в будь-який інтер’єр, але коштує таке сантехнічне обладнання досить дорого.

Більш дешеве рішення- кришка біде. У цьому випадку всі « МИЙНА » оснащення вбудовується в сидіння для унітазу. Воно просто в підключенні і також може бути оснащене різноманітної автоматикою. Така біде приставка зі змішувачем вирішує більшість проблем, проте підходить не для всіх моделей сантехніки.

Але в нашій країні набуло поширення саме третє рішення- гігієнічний душ. Це окремий змішувач для гігієнічного душу настінний, який кріпиться на стіну або в безпосередній близькості до унітазу або кран, для умивальника має гнучкий шланг з лійкою.

Як встановити гігієнічний душ зі змішувачем або кран для біде своїми руками ?

Найбільш дешевим і простим у реалізації рішення буде установка на раковині спеціального змішувача для біде із шлангом. Для нього не потрібно окремої підводки і додаткових будівельних робіт. Але воно підійде тільки для тих санвузлів, де раковина стоїть біля унітазу. Ще один недолік цього варіанту- регулювати воду можна тільки в самому змішувачі, а для цього треба підійти до раковини.

Окремий гігієнічний душ потребує окремого підключення гарячої та холодної води. Але він підходить для будь-яких планувань і більш зручний у використанні. Кран для гігієнічного душу встановлюється також, як і звичайний настінний змішувач для ванної і звичайно не викликає складнощів. Деякі моделі мають спеціальні кріплення, які дозволяють закріпити його не так на стіні, а безпосередньо з однією з сторін унітазу.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.