Зовнішня декоративна штукатурка для зовнішніх робіт : яким складом і як проводиться зовнішня штукатурка стін цегляного будинку

наружная штукатурка дома

Штукатурка будинку зовні- одна з найбільш поширених технологій зовнішньої обробки. Обштукатурювання зовнішніх стін не тільки дозволяє забезпечити гарний зовнішній вигляд будови, але і сприяє вирівнюванню дефектів поверхні, покращує тепло- і звукоізоляційні характеристики. Технологія виробництва робіт не складна, хоча і вимагає певних навичок і акуратності.

Для роботи буде потрібно невеликий набір недорогих інструментів, а так само нехитрі пристосування для роботи на висоті, які можна швидко виготовити з відходів пиломатеріалів. При бажанні будь-хто зможе освоїти цю технологію і призвести оштукатурювання своїми руками. При цьому можна отримати результат, який не поступається роботі професіоналів. Існують різні варіанти зовнішньої обробки будинків штукатуркою, фото на сайті показують деякі цікаві рішення оформлення.

Штукатурка зовнішніх стін своїми руками : фото та способи декоративного оздоблення будинку зовні

Зовнішня штукатурка будинку починається з підготовки поверхні. Спочатку обробляють шви, зрубуючи надлишки розчину і закладаючи порожнечі. Потім все поверхню очищають від пилу і бруду і покривають грунтовкою для зміцнення поверхні і поліпшення зчеплення. Далі переходять до установки маяків. Їх розміщують з кроком 1,5-2 м по всій довжині стіни. Висота маяків вибирається рівною товщині підготовчого шару. Ця величина залежить від нерівності стін і вибирається таким чином, щоб верхня точка була покрита розчином не менше ніж на 10 мм.

декоративная наружная штукатурка

наружная штукатурка фасада

наружная штукатурка стен дома

Для того щоб забезпечити краще зчеплення підготовчий шар наносять за кілька проходів, товщина кожного при цьому повинна бути близько 3-5 мм. Після цього нерідко відразу переходять до нанесення декоративного або фінішного шару. Але рекомендується витримати підготовчий шар протягом 7-10 днів. При цьому необхідно періодично (3-5 разів на добу) змочувати поверхню водою.

Найкраще ці роботи виконувати в похмуру або хмарну погоду. У сонячні дні обштукатурену поверхню треба закривати непрозорим матеріалом. Фінішне покриття зазвичай фарбують, при цьому декоративне покриття може бути гладким або фактурним. Якщо ви хочете вибрати для обробки зовнішню декоративну штукатурку фото, наявні в статті, можуть допомогти у виборі варіанту дизайну.

Зовнішня штукатурка для цегляної стіни з сухої суміші: склад і властивості

Зовнішня штукатурка будинку повинна не тільки виконувати свої декоративні функції, але і протистояти впливу атмосферних опадів, високих і низьких температур протягом тривалого часу. Все це висуває особливі вимоги до сухої суміші, що використовується для її приготування. Крім того, склад залежить і від матеріалу з якого зведена стіна. Суміш для цегляної кладки буде дещо відрізнятися від складу, що застосовується для обробки бетону або будівельних блоків різного типу.

Особливість полягає в тому, що адгезія штукатурки з бетоном вище, ніж з цегляною кладкою. У зв’язку з цим для штукатурення цегляної стіни потрібно кілька більший вміст цементу в сухої суміші. Якщо для бетонної поверхні підходять співвідношення цементу і піску 1:4 або 1:3, то для цегляної кладки потрібне збільшення процентного вмісту цементу. Для підготовчого шару краще застосувати співвідношення 1:1,5, а для декоративної штукатурки зовнішніх стін складених з цегли можна використовувати і менша кількість в пропорції 1:2,5.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.