Звукоізоляція стін у квартирі

звукоизоляция

Мешканці панельних будинків не з чуток знають про проблему поганий звукоізоляції в квартирі. Бути мимовільним учасником життя сусідів (особливо, якщо вони любителі частих ремонтів і гучної музики) хочеться далеко не кожному. У зв’язку з цим виникає питання- як поліпшити звукоізоляцію стін у своєму будинку.

Варто сказати, що найпростіше роботи з поліпшення звукоізоляції, провести відразу при заселенні в нову квартиру. У такому разі її можливо здійснити за допомогою грамотної обробки стін. Якщо цей момент упущений, Безшумові доведеться повозитися.

Звукоізоляція стін у квартирі значно покращиться, якщо порожнечі в стінах, а також міжпанельні шви заповнити спеціальним звукопоглинальним матеріалом. Краще всього використовувати матеріал, який являє собою спінений поліетилен, сформований в квадратні білі джгути. Хоча матеріали для звукоізоляції стін дуже різноманітні- від силіконових заповнювачів до цементу. Після цього переходьте до наступного етапу роботи. Необхідно змонтувати каркас, виконаний з дерев’яних або металевих профілів. Попередньо до нього повинен бути приєднаний шар шумоизоляционного матеріалу. Далі, перш ніж встановити гіпсокартонні плити, необхідно між ними і стіною укласти шар мінеральної вати. Після цього можна приступати до кріплення гіпсокартону.

Як бачимо, звукоізоляція стін своїми руками- складна, але посильна робота. Якщо ви хочете поліпшити звукоізоляцію маленької кімнати, не забудьте врахувати, що ця процедура неминуче призведе до втрати простору- стіни стануть товщі на 10-12 см. Якщо для великого приміщення таке ущільнення стін майже невідчутно, то в маленькій кімнаті воно може викликати відчуття дискомфорту. У такому випадку оціните, що для вас важливіше: тиша або простір, і ви обов’язково приймете правильне рішення.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.