Коріан для оздоблення будинку: штучний камінь, який не відрізняється від натурального

Коріан (Corian) – матеріал, що поєднує красу та функціональність натурального каменю, зовні його практично неможливо відрізнити від натурального. При цьому коріан може бути найнесподіваніших кольорів – і однотонний (червоний, чорний, помаранчевий, рожевий), і натуральний камінь, що імітує (граніт, мармур та ін.). Загалом у спектрі коріану близько сотні кольорів.

Розроблений в 1967 році в лабораторіях DuPont, матеріал під назвою коріан є унікальним композитом, що поєднує в собі непористу структуру, міцність, хімічну стійкість, довговічність та екологічну чистоту. У разі “ударів долі” або важкими предметами коріан не тільки витримує їх стійко, навіть при наявності невеликого сколу його легко відновити, просто приклеївши шматочок матеріалу акриловим клеєм. Можливість видалення подряпин шляхом зачистки поверхні наждачним папером та подальшого полірування роблять цей матеріал особливо привабливим для різних застосувань.

Коріан є сумішшю мінерального наповнювача, такого як тригідрат алюмінію, колірних пігментів і акрилової смоли як сполучний компонент. Процес створення матеріалу включає змішування пігменту з наповнювачем, додавання акрилової смоли, охолодження та різання на листи. Незважаючи на теоретичну простоту процесу, його виготовлення потребує високої технологічності та трудомісткості.

Застосування коріану включає внутрішнє оздоблення будівель та виготовлення різних предметів інтер’єру, таких як підвіконня, стільниці, столи, стінові панелі, двері, сходи, колони, портали камінів та сантехніка. Пластичність матеріалу дозволяє йому набувати найскладніших форм при нагріванні до певної температури.

Однією з визначних переваг коріана є його легкість, що дозволяє використовувати цей матеріал у різних умовах, включаючи приміщення з “крихкими” перекриттями. Таким чином, коріан стає універсальним рішенням для створення міцних, стійких та естетичних елементів інтер’єру.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *